Aktualności

09.02.2006

Młodziczki MOS Wola uległy 0:2 drużynie Sparty Warszawa na wyjeździe.

Drużyna młodziczek MOS Wola przegrała wyjazdowy mecz ze Spartą Warszawa, w ramach rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza.

  • Młodziczki MOS Wola przed meczem ze Spartą
    Młodziczki MOS Wola przed meczem ze Spartą

Dnia 8 lutego odbył się pierwszy mecz w ramach rundy finałowej Mazowieckiej Ligi Młodziczek pomiędzy MUKS Sparta a UMKS MOS WOLA.

Spotkanie miało bardzo zacięty charakter. Obie strony starały się jak mogły o zwycięstwo, które było bardzo ważne dla  końcowego układu tabeli.
Oba sety obfitowały w wiele ciekawych akcji. Obserwowaliśmy wiele  udanych i efektownych zagrań,  zarówno w ataku jak i w obronie.
Końcowy wynik nie odzwierciedla faktycznej walki na boisku, podczas której inicjatywa poszczególnych drużyn zmieniała się bardzo często. Niestety dla nas,  w końcu lepsze okazały się zawodniczki Sparty. Zawodniczki stworzyły bardzo dobre i efektowne widowisko.

MUKS SPARTA - UMKS MOS WOLA 2:0 (25:14 ; 25:19)

 Bardzo przykro jest niestety , że sportowy charakter zawodów zepsuli rodzice i działacze Sparty, którzy po meczu potraktowali zarówno zawodniczki MOS- u jak i trenera, delikatnie mówiąc,  w sposób bardzo obraźliwy.

W zespole MOS-u wystąpiły: Agata Borońska (kapitan), Katarzyna Dąbrowska, Weronika Krukowska, Magda Kotulska, Anna Kamińska, Paulina Moczulska i Małgorzata Kramarska (libero), na zmianę wchodziły: Kamila Grzeszczak i Karolina Filipkowska.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy