Aktualności

05.04.2016

Udany występ czwórek dziewcząt w turnieju Kinder + Sport

Bardzo dobrze wypadły nasze dziewczęta w niedzielnym turnieju Kinder + Sport. Pierwsza drużyna MOS Wola zajęła trzecie miejsce w I lidze, a drugi zespół naszego klubu wygrał wszystkie pięć spotkań w II lidze i awansował do I ligi.

Bardzo dobry występ czwórek dziewcząt w turnieju Kinder + Sport

 

W niedzielne przedpołudnie odbył się turniej Kinder + Sport dywizji warszawskiej. Nasze dziewczęta z bardzo dobrej strony pokazały się w zawodach. Pierwszy zespół zajął 3 miejsce w I lidze, drugi zespół wygrał wszystkie pięć meczów w II lidze i awansował tym samym do I ligi w kolejnym turnieju.

 

Trener Radosław Krukowski do drugiego turnieju dywizji warszawskiej z cyklu Kinder + Sport wystawił dwa zespoły.

Skład MOS I: Marysia Butryn, Aleksandra Majkusiak, Monika Rutkowska, Patrycja Malinowska, Julia Wójciak,  

Skład MOS II:, Zuzanna Czarnocka, Aleksandra Kulik, Aleksandra Ławecka, Amelia Malec,

Po turnieju Trener Radosław Krukowski powiedział:

- Oba moje zespoły stanęły na wysokości zadania. Przed zawodami brałbym ten wynik w ciemno. W kolejnych zawodach obie ekipy będą rywalizowały w szóstce najlepszych zespołów w dywizji warszawskiej i z tego należy się cieszyć. Zespół pierwszy miał jednak gorszy dzień i w rywalizacji pierwszoligowej nie dał rady faworyzowanym zespołom Merta I i Ateny  I (choć ostatnio z każdym z tych zespołów udawało nam się zwyciężać). Dziewczęta popełniły za dużo nie wymuszonych błędów i na słabej skuteczności nie potrafiły z tymi zespołami rywalizować.

Zespół drugi MOS Wola, grający w drugiej lidze, wygrał wszystkie swoje mecze. Najbardziej cieszy mnie  styl w jakim zawodniczki kończyły mecze. Na przestrzeni pięciu meczów dziewczęta popełniały zdecydowanie mniej błędów od rywali. Trzymały żelazną taktykę od początku do końca i wykorzystywały swoje najmocniejsze atuty.

Gratuluję również organizatorom UKS Esperanto za dobrą organizację, która przyczyniła się do atmosfery gry jaka panowała w hali.

Końcowe wyniki:

MOS I – Atena I       13:21
MOS I – Sparta ND    21:11
MOS I – Krótka         21:19
MOS I – Metro I        11:21    
MOS I – Metro II       21:17
MOS II – Asto I         21:12
MOS II – Atena II      21:18
MOS II – Atena III     21:11
MOS II – Sparta ND    21:11
MOS II – SMS Wwa    21:15
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy