Aktualności

03.04.2016

Chłopcy z rocznika 2003 z MOS Wola zajęli drugie miejsce na 20.Międzynarodowym Turnieju TSC-Cup w Berlinie.

Drużyna chłopców z MOS Wola w czwórkach, rocznik 2003, zajęła drugie miejsce w 20. Turnieju TSC-CUP w Berlinie z udziałem 24 drużyn. Nasz zespół przegrał w finale 0:2 z Metrem Warszawa.

 • Nasza drużyna ze srebrnymi medalami turnieju w Berlinie.
  Nasza drużyna ze srebrnymi medalami turnieju w Berlinie.
 • Na zdjęciu zespoły w czasie meczu finałowego (fot.Berliner TSC).
  Na zdjęciu zespoły w czasie meczu finałowego (fot.Berliner TSC).
 • nasza drużyna na zamknięciu turnieju
  nasza drużyna na zamknięciu turnieju
 • Najlepsi zawodnicy turnieju wybrani w plebiscycie trenerów. Wśród wyróżnionych Wiktor Wojciechowaki
  Najlepsi zawodnicy turnieju wybrani w plebiscycie trenerów. Wśród wyróżnionych Wiktor Wojciechowaki

W dniach 2-3 IV 2016 odbył się 20. Międzynarodowy Turniej TSC Cup w Berlinie, w której wzięło udział w sumie 24 drużyny z 3 państw. Drużyna UMKS MOS Wola Warszawa pierwszego dnia rozegrała rundę eliminacyjną w grupie 3, w której bez straty seta wygrała wszystkie mecze po 2:0 z Berliner VV, VC Potsdam-Waldstadt, Berliner TSC 2, Oldenburger TB i zajęła 1 miejsce.

Tego samego dnia został rozegrany mecz ćwierćfinałowy z 2 drużyną z grupy 1, Sportunion Bisamberg i tu również przyszło nam wygrać 2:0. Jesteśmy w najlepszej czwórce.

Następnego dnia graliśmy mecz o wejście do finału z dobrze prezentującym się ASV Dachau.Wygraliśmy po emocjonującym tie breaku 2:1. Zdecydowanie najlepsza drużyna z którą przyszło nam się dotychczas zmierzyć.

Weszliśmy do ,,polskiego finału", tutaj przyszło nam się zmierzyć KS Metro, niestety musieliśmy uznać wyższość rywala i przegraliśmy 0:2. Zdobyliśmy srebro, a wśród 3 wyróżnionych zawodników, którzy zostali wybrani przez trenerów wszyskich drużyn znalazł się nasz zawodnik, Wiktor Wojciechowski.

 

Skład drużyny:

Wiktor Wojciechowski

Kacper Chodziński

Jędrzej Ziółkowski

Filip Kuklik

Mateusz Skorek

Jan Mackiewicz

 

trenerzy:

Mateusz Jaworski

Konrad Nassalski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy