Juniorskie rozgrywki na Mazowszu zakończone

Zakończono rozgrywki mazowieckie w kategoriach juniorskich. Dziewczęta z UMKS MOS Wola i chłopcy z Metra zostali mistrzami Mazowsza.

W kategorii dziewcząt wygrały nasze juniorki MOS Wola , trenera Stanisława Lizińczyka. Drugie miejsce , premiowane także awansem do mistrzostw Polski zajęła Sparta Warszawa. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna UMKS MOS Wola II, czyli nasz zespół kadetek trenera Artura Wójcika.

W kategorii chłopców rozegrano turniej dodatkowy z udziałem dwóch najlepszych drużyn z ligi mazowieckiej,  Metra i MDK oraz  Junior Stolarki Wołomin, która ma zawodnika w SMS Spała - Michała Chaberka.

Bardzo dobrze zaprezentował się w tym turnieju zespół z Wołomina , wprawdzie nie uzyskał awansu, ale bardzo dzielnie walczył z faworytami.
Najpierw wołominianie przegrali 0:3 ( 18, -23, -22 ) z Metrem, ale stoczyli niezwykle wyrównany pojedynek.
W drugim meczu Junior Stolarka Wołomin przegrała w MDK Warszawa dopiero po pięciosetowym pojedynku : 2:3 (25:22)(19:25)(16:25)(28:26)(15:17).

W meczu o pierwsze miejsce Metro pokonało MKS MDK Warszawa 3:1 (25:17)(25:17)(22:25)(25:12) i zdobyło tytuł mistrza Mazowsza.

Gratulujemy zwycięzcom , a najlepszym zespołom na Mazowszu w kategorii dziewcząt i chłopców  życzymy powodzenia w mistrzostwach Polski .