Młodzicy MOS Wola wygrali w Ostrołęce

Drużyna młodzików MOS Wola trenera Andrzeja Paszczuka wygrała 2:0 w Ostrołęce swój ostatni mecz eliminacyjny w mistrzostwach Mazowsza. Po feriach młodzicy zagrają w finałach Mazowsza.

Drużyna młodzików MOS Wola trenera Andrzeja Paszczuka wygrała 2:0 w Ostrołęce  swój ostatni mecz eliminacyjny w mistrzostwach Mazowsza. Po feriach młodzicy zagrają w finałach Mazowsza.

Net Ostrołęka - MOS Wola 0:2 (14:25)(22:25)

Skład MOS Wola: Komornicki, Trzciński, Otto, Nassalski, Sieradzki, Schamlewski , Markowski (libero) oraz Dukata i Guła.

W pierwszym secie MOS Wola miał zdecydowaną przewagę , szczególnie w zagrywce oraz w sile ataku i bardzo wysoko zwyciężył 25:14.

W drugiej partii drużyna MOS-u prowadziła także wysoko 19:11 i sądziła, że już się samo wygra. Kilka chwil zagapienia, złe przyjęcia zagrywki i zrobiło się 22:22. Ale końcówka należała już do naszej drużyny i set został wygrany 25:22.

W ten sposób MOS Wola awansował do rozgrywek w finałach Mazowsza, które odbędą się już po feriach zimowych.

Teraz drużyna młodzików wyjeżdża z trenerem Andrzejem Paszczukiem na obóz zimowy.