Aktualności

12.01.2006

Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 w Nowym Dworze Mazowieckim

Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 z zespołem NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki swój ostatni mecz w grupie II rundy i zajęły pierwsze miejsce w grupie. Teraz oczekują na zmagania w półfinałach Mazowsza.

  • Kadetki MOS Wola zagrają już w półfinałach Mazowsza
    Kadetki MOS Wola zagrają już w półfinałach Mazowsza

W ostatnim meczu II rundy nasze kadetki zagrały na wyjeździe z zespołem NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Gospodynie wyszły na mecz z ogromną chęcią walki z liderem grupy.

Mecz miał jednak jednostronny przebieg, tylko pojedyncze akcje były emocjonujące. Po 45 minutach gry było już 3:0 (25:15, 25:17, 25:14) dla MOSu Wola.

W meczu zagrały wszystkie zawodniczki: Dudek Magda, Stawicka Joanna, Lizińczyk Gonia, Gniadzik Magda, Gniadzik Gonia, Grabowska Gaba, Słumińska Gonia, Kunysz Ania, Petrykowska Agata, Komór Kasia, Szymczak Joanna i Kowalska Kasia. W ten sposób nasze kadetki przypieczentowały pierwsze miejsce w grupie bez przegranego meczu i tylko z jednym przegranym setem!!! Teraz czekamy na rywala w zmaganiach półfinału Mistrzostw Mazowsza, ale to dopiero po feriach, które zamierzamy solidnie przepracować bo mamy co poprawiać w grze naszego zespołu.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy