Aktualności

12.01.2006

Pyrrusowe zwycięstwo 3:1 juniorów MOS Wola z MDK Warszawa

Juniorzy MOS Wola wygrali 3 :1 mecz z MDK Warszawa, ale strata seta w tym pojedynku oraz przegranie seta przez Metro w meczu z MDK , przekreśliło szanase naszego zespołu juniorów na awans z Mazowsza.

  • Juniorzy MOS Wola
    Juniorzy MOS Wola

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 mecz z MDK Warszawa, ale strata seta w tym pojedynku oraz przegranie seta przez Metro w meczu z MDK , przekreśliło szanase naszego zespołu juniorów na awans z Mazowsza.
Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych drużyn siatkarze MDK pokonali naszych juniorów 3:1. Już przed meczem humory naszych siatkarzy popsuła wiadomość, że Metro straciło seta w meczu z MDK, a nasza drużyna przegrała z Metrem dwa razy po 0:3. W tej sytuacji nasza drużyna juniorów musiała wygrać 3:0.

MOS Wola  - MDK Warszawa 3:1 (17:25)(25:19)(25:16)(25:19)

Losy rywalizacji o awans rozstrzygnęły się w pierwszym secie, wygranym przez siatkarzy MDK.  Na dodatek w pierwszym secie nasz podstawowy atakujący Dominik Wójcicki otrzymał silne uderzenie w twarz , w czasie blokowania i przestał widzieć na oko. Musiał natychmiast udać się po poradę lekarską do szpitala. Na pewno nie pomogło to naszemu zespołowi.

Po zakończeniu pierwszej partii wszystko już było wiadomo i zwycięstwo naszej drużyny w całym meczu 3:1 nie miało już takiego znaczenia. Warto odnotować , że po raz pierwszy w tym sezonie na pozycji przyjęcie z atakiem zagrał nasz etatowy libero Damian Wojtaszek i wypadł bardzo dobrze.

Smutne, że nasz zespół juniorów nie uzyskał awansu do dalszych gier. Jest to pierwszy od wielu lat taki przypadek juniorów MOS Wola.

Podsumowanie udziału juniorów w rozgrywkach dokonamy już wkrótce. W finałach Mazowsza mamy jeszcze jeden mecz w Radomiu z Jadarem i prawdopodobnie, w celach szkoleniowych, zagrają w tym meczu wyłącznie kadeci.


Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy