Czwórki dziewcząt drugie w IV turnieju Grand Prix MOS Wola

Podopieczne trenera Radosława Krukowskiego potwierdzają wysoką formę zajmując drugie miejsce w IV turnieju Grand Prix MOS Wola. Po rozegraniu czterech turniejów MOS Wola I zajął 5 miejsce, a MOS Wola II IX miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Ogromnym sukcesem organizacyjnym zakończył się cykl turniejów Grand Prix organizowanych przez trenera Radosława Krukowskiego. Cztery turnieje z podziałem na dwie ligi, 12 zespołów z czołówki mazowieckiej grających o miano najlepszych w każdym turnieju i w klasyfikacji ogólnej, łącznie 211 meczów stojących na najwyższym poziomie rozpoczynanych z zegarmistrzowską precyzją, a wszystko przy wspaniałym dopingu kibiców i pysznym poczęstunku przygotowanym przez rodziców naszych dziewcząt!!!

Wszyscy stanęli na wysokości zadania: Rodzice, organizatorzy, a przede wszystkim dziewczęta z MOS Wola I, które w ostatnim turnieju wygrały cztery na pięć spotkań zajmując drugie miejsce w I lidze i dziewczęta z MOS Wola II wygrywając dwa na trzy spotkania w drugiej lidze. MOS Wola II miał ogromną szansę na trzy wygrane ale prowadząc 15:7 z zespołem LTS I nie utrzymał prowadzenia do końca meczu przegrywając 22:25.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju wszystkie zespoły i zawodniczki zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami, pucharami za udział i zaangażowanie oraz drobnymi upominkami.  Wyróżnione zawodniczki zostały obdarowane koszulkami MOS Wola. Nikt z turnieju nie wyszedł z pustymi rękami, ale najważniejsze jest zebrane doświadczenie, które mamy nadzieję, będzie procentować niebawem na rozgrywkach Kinder + Sport. Pierwsza eliminacja już w niedzielę 28.02.2016 od godz. 9.00 na hali sportowej OSiR przy ul. Redutowej 37.