Aktualności

05.01.2006

Wysoka porażka juniorów MOS Wola z Metrem na Ursynowie

Juniorzy MOS Wola przegrali 0:3 z Metrem , w pierwszym meczu tych drużyn , w ramach rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza. We wszystkich trzech setach przewaga siatkarzy Metra była wyraźna , a nasza drużyna nie potrafiła nawiązać walki.

  • Metro wyraźnie wygrało 3:0 z naszymi juniorami
    Metro wyraźnie wygrało 3:0 z naszymi juniorami
  • Metro - MOS 3:0
    Metro - MOS 3:0

Juniorzy MOS Wola przegrali 0:3 z Metrem , w pierwszym meczu tych drużyn , w ramach rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza. We wszystkich trzech setach przewaga siatkarzy Metra była wyraźna , a nasza drużyna nie potrafiła nawiązać walki.

Metro - MOS Wola 3:0 (25:16)(25:20)(25:20)

Skład  MOS Wola :
Łomacz, Pawlewicz, Gałązka, Wójcicki, Migdalski , Kaczmarek , Wojtaszek (libero) oraz Łukasik, Drzyzga, Kiszka.

Od początku pierwszego seta siatkarze Metra osiągnęli wyraźną przewagę. Drużyna MOS Wola największe kłopoty miała z przyjęciem zagrywki rywali . Traciliśmy dużo punktów bezpośrednio z przyjęcia lub po niedokładnym przyjęciu nie mogliśmy wyprowadzić ataku.
Drużyna Metra miała przewagę w sile ataku , a także podbijała więcej piłek w obronie.

W drugim secie nastąpiła seria zepsutych zagrywek z obu stron (około 15 zepsutych zagrywek), ale metrowcy robili znacznie mniej blędów własnych. Trener Felczak zmienił rozgrywającego. Za Grzegorza Łomacza wszedł  Fabiana Drzyzga, ponieważ nasi zawodnicy nie mogli sobie poradzić w ataku z szybkimi wystawami Grzegorza i robili wiele błędów.

W pierwszym secie środkowi MOS-u radzili sobie z atakami Metra ze środka, potem nie mogli zatrzymać nic blokiem. Najsłabszym elementem naszej ekipy było nadal przyjęcie zagrywki , mimo zmian dokonywanych przez trenera i poszukiwaniu lepiej dysponowanego przyjmującego.

W trzecim secia nadal szwankowało przyjęcie i nie mogliśmy wiele zdziałać. W drugim i trzecim secie dość dużo w ataku kończył Dominik Wójcicki, ale nie grał dobrze w obronie. Ani przez moment nasza drużyna nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki. W końcówce seta zmniejszyliśmy rozmiary porażki, ponieważ zawodnicy Metra, mając sporą przewagę , już się zdekoncentrowali.

Przewaga w tym meczu drużyny Metra była wyraźna. Metrowcy lepiej zagrywali, mieli przewagę w ataku i w obronie. Nasz zespół wyszedł do gry bardzo spięty i po kiepskim początku , nie potrafił sie odnaleźć także w pozostałych setach. Tylko momentami nasi siatkarze grali nieźle, ale to nie wystarczyło na lepszego od nas rywala.

W niedzielę o 10,30 rewanż u nas,  na Rogalińskiej i mamy nadzieję na lepszą grę naszych siatkarzy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy