Porażka juniorek MOS Wola w pierwszym meczu turnieju o Mistrzostwo Mazowsza.

W pierwszym swoim spotkaniu podczas Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza, nasze zawodniczki spotkały się z drużyną Sparty Warszawa. Niestety juniorki MOS Wola nie potrafiły nawiązać wyrównanej walki z przeciwniczkami i przegrały to spotkanie w trzech setach.

W Turnieju Finałowym o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek, który odbywa się w Legionowie, uczestniczy sześć zespołów.  W pierwszym meczu turnieju spotkały się dwie drużyny z Legionowa. W bratobójczym pojedynku juniorki wygrały z kadetkami 3:1.

Drugie spotkanie to derby Warszawy pomiędzy skiatkarkami MOS-u i Sparty Warszawa. W tym meczu górą były Spartanki, które wygrały 3:0. To był słaby mecz w wykonaniu naszych zawodniczek. Duża liczba błędów własnych w przyjęciu, zagrywce i w ataku spowodowała, że przegraliśmy to spotkanie w setach do 16, 20 i 13.

W trzecim meczu turnieju siatkarki Volley Płock pokonały drużynę Ósemki Siedlce 3:0.

MOS Wola Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 0:3 (16:25)(20:25)(13:25)

Skład MOS Wola: Olszewska, Brzuzy, Kurpiewska, Goławska, Kaczmarek, Cichosz, Kucharska (libero) oraz Kowalska, Krynicka, Siuta, Chadała, Gajowniczek, Krajewska (libero).