Aktualności

03.01.2006

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:0 w Wołominie.

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 Junior Stolarkę Wołomin , w kolejnym meczu w ramach rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza. Teraz w czwartek i w niedzielę ważne mecze z Metrem.

 • Druzyna MOS-u z trenerem. Od lewej Kaczmarek, Łomacz , z prawej Gałązka.
  Druzyna MOS-u z trenerem. Od lewej Kaczmarek, Łomacz , z prawej Gałązka.
 • Mecz w Wołominie, nasi blokują potrójnym blokiem
  Mecz w Wołominie, nasi blokują potrójnym blokiem
 • W Wołominie nasi juniorzy wygrali 3:0 w niespełna godzinę
  W Wołominie nasi juniorzy wygrali 3:0 w niespełna godzinę
 • MOS zdecydowanie górował w bloku
  MOS zdecydowanie górował w bloku

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 Junior Stolarkę Wołomin,  w kolejnym meczu w ramach rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza.

Junior Stolarka Wołomin - MOS Wola 0:3 (19:25)(17:25)(13:25)

Skład MOS Wola: Łomacz,  Pawlewicz , Gałązka, Strzeżek, Migdalski, Kaczmarek, Wojtaszek (libero) oraz, Żurek, Iliński, Wójcicki, Łukasik, Kiszka.

Juniorzy MOS Wola odniesli dość gładkie zwycięstwo w Wołominie. Tylko w pierwszym secie do stanu 8:8 toczyła sie wyrównana walka. Potem inicjatywę przejęli siatkarze MOS-u i stopniowo powiększali przewagę.

W drugim secie w drużynie MOS Wola coraz lepiej zaczął funkcjonować blok . Wołominianie szukali szansy w trudniejszej zagrywce, ale popełniali dużo błędów własnych.

Trzecia partia to zdecydowana przewaga MOS Wola , a zawodnicy Stolarki stracili chęci do gry i stawiali coraz mniejszy opór.
Trener Felczak wstawił do gry zmienników , grała cała dwunastka zawodników  MOS Wola, a wynik 25:13 świadczy o zdecydowanej przewadze drużyny warszawskiej w tym secie.
Po meczu siatkarze MOS Wola odśpiewali "Sto lat" trenerowi K. Felczakowi z okazji Jego urodzin.

W najbliższych dniach naszych juniorów czekają ważne mecze z Metrem. W czwartek o godz. 18,00 na wyjeździe i w niedzielę o godz.10,30 , u nas w hali MOS na ul.Rogalińskiej.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy