Aktualności

28.01.2016

Drugi zespół juniorów MOS Wola przegrał dwumecz z Czarnymi Radom o awans do finału Mazowsza.

Drugi zespół juniorów MOS Wola dzielnie walczył w dwumeczu fazy play-off z Czarnymi Radom o awans do turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza. Nasi siatkarze, grając młodszym składem, przegrali 1:3 i 0:3, ale pokazali się z dobrej strony.

26 i 27 stycznia drugi zespół juniora MOS Wola prowadzony przez trenera Łukasza Janickiego i Kamila Trzcińskiego rozegrał ostatnie spotkanie w fazie play-off o awans do finałowej czwórki Mazowsza. Nasz zespół zmierzył  się w dwumeczu z drużyną  Czarnych Radom, który obecnie zajmował  trzecią pozycję w tabeli.

W pierwszym spotkaniu  nasz zespół pokazał się ze znakomitej strony, mimo przegranej 1-3 nasi chłopcy walczyli do samego końca i ulegli dopiero w końcówkach setów. Pamiętajmy również o tym że nasz zespół to większość młodszych chłopców , którzy się dopiero ogrywają,  a i tak dali sobie świetnie radę.     

                                                                                                 Wynik pierwszego spotkania MOS II- Czarni Radom ( 12-25; 23-25; 25:20; 22:25)    

                                                      W drugim spotkaniu lepszy okazał się również zespół z Radomia, który na początku setów zdobywał kilkupunktową przewagę punktując nasz zespół w zagrywce. Mimo iż zagraliśmy dobrze w zagrywce i ataku to jednak przeciwnik cieszył się ze zwycięstwa 3-0.

MOS II- Czarni Radom ( 18-25; 19;25;21;25)

Skład: Kacper Goździkiewicz, Mateusz Golis, Patryk Belkiewicz, Marcin Gałązka, Eryk Gumowski, Damian Maicki, Jakub Ochnik, Patryk Czerwiński, Szymon Jędrzejczyk, Wojciech Wachowicz, Cezary Sałasiński, Piotr Kołodziejczyk, Kacper Bagiński, Maciej Nowakowski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy