Aktualności

28.01.2016

Kolejny turniej dla dziewcząt z grup minisiatkówki z cyklu Grand Prix MOS Wola

W niedzielę 24 stycznia odbyła się trzecia edycja Turnieju Grand Prix MOS Wola. Zawody rozegrano w trzech kategoriach: single, dwójki, trójki. Do rywalizacji przystąpiły najmłodsze siatkarki trenujące w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym na Woli.

Pomimo niskiej frekfencji, rywalizacja była zacięta, a każda z dziewcząt chciała pokazać się z jak najlepszej strony.

W rywalizacji singli zwyciężyła Anna Spałek, na drugim miejscu znalazła się Zuzia Paluch, miejsce trzecie przypadło Mai Łosiewicz.

W kategorii dwójek na najwyższym stopniu podium znalazły się Patrycja Skibińska i Iga Błońska, tuż za nimi uplasowały się Lena Tabor i Amelia Fudalej, na trzecim miejscu znalazły się Małgosia Maślanka i Justyna Kaczor.

Rywalizację trójek wygrały Olga Radzikowska, Emilka Kaczmarzyk, Kamila Litwina, Amelia Malec. Na drugim miejscu znalazły się Julia Rostkowska, Julia Jedlińska, Martyna Kuklińska i Patrycja Palczewska. Miejsce trzecie przypadło Marcelinie Wodzińskiej, Basi Barańskiej i Kamili Maouche.

Nie tylko na zwycięzców czekały nagrody, ponieważ po turnieju odbyło się losowanie upominków. Do wygrania były między innymi piłka oraz gadżety ufundowane przez MOS. Żaden los nie był pusty, przez co każda uczestniczka zakończyła turniej z dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy