Udany występ mini siatkarek MOS Wola na turnieju w Ostrołęce.

W sobotę 23 stycznia odbył się turniej mini siatkówki zorganizowany przez Nike Ostrołęka. W zawodach wzięły udział najmłodsze siatkarki, które rywalizowały w trzech kategoriach. Dwa z sześciu zespołów MOS Wola znalazły się na podium. Czwórka prowadzona przez trenera Radosława Krukowskiego wygrała turniej, natomiast podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego zajęły trzecie miejsce w rywalizacji dwójek.

W kategorii czwórek zwyciężyły zawodniczki MOS Wola (Ola Majkusiak, Marysia Butryn, Patrycja Malinowska, Monika Rutkowska), przed KS Metro II i KS Metro I. Na piątym miejscu znalazły się dziewczęta z drugiego zespołu w składzie:  Julia Wójciak, Ola Kulik, Zuzia Czarnocka,  Gabbrysia Sitnicka, Amelia Malec.

Dwójka MOS Wola (Zuzia Osuch i Ola Piłat) zdobyły brązowe medale, pokonując w meczu o trzecie miejsce drugi zespół z Nowego Dworu Maz. W finale para z Legionowa pokonała pierwszy zespół NOSiRu. Drugi zespół MOS Wola (Zuzia Ciupak, Ala Rączka, Małgosia Maślanka) zajął VI miejsce.

Tuż za podium uplasowała się pierwsza nasza trójka w składzie Zuzia Trzpioła, Kasia Mazurek, Daria Bukańska. Dziewczęta przegrały walkę o brąz z drugą drużyną Metra. Zespół MOS II Wola (Patrycja Palczewska, Julia Rostkowska, Julia Jedlińska oraz Ola Milewska) uplasował się w tej kategorii na XI miejscu

Relacja i fotogaleria z turnieju znajduje się na portalu Moja Ostrołęka i Tygodnika Ostrołęckiego: