Aktualności

18.01.2016

Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w meczu III ligi mężczyzn z UKS Powsinek

Drużyna siatkarzy MOS Wola składająca się z juniorów i kadetów wygrała 3:1 z UKS Powsinek Wilanów w rozgrywkach III ligi mężczyzn. Nasi siatkarze przygotowują się do młodzieżowych finałów Mazowsza.

MOS Wola - UKS Powsinek Wilanów 3-1 (22; 20; -29; 22)

 

MOS: Prokopczuk, Gromelski, Siewierski (kpt), Żabicki, Kubeł, Wielogórski, Goździkiewicz (libero), Golis (libero), Gałązka, Kołodziejczyk oraz Kacperkiewicz, Ochnik, Czerwiński, Jędrzejczyk S.

 

W sobotnie popołudnie zespół juniorów UMKS MOS Wola z sześcioma kadetami w składzie w ramach rozgrywek 3 ligi pokonał rywali z Wilanowa w stosunku 3-1.

Mecz miał wyrównany przebieg, ale poza trzecim setem najważniejsze akcje wygrywali nasi zawodnicy. Nasi chłopcy grali bardzo ambitnie w obronie i rozważnie w zagrywce. Należy odnotować dobry występ w ataku Artura Gromelskiego powracajacego do dobrej dyspozycji po kontuzji. Bardzo udany występ zaprezentował również Kacper Goździkiewicz, który jako nasz podstawowy libero świetnie spisał się w przyjęciu i obronie, a po meczu udał się na studniówkę. Mamy nadzieję, że na balowym parkiecie zaprezentował również wysoką formę taneczną,

To był w ogóle kolejny pracowity week-end dla naszych juniorów ponieważ w tym samym czasie na Ursynowie mecz rozgrywała nasz drugoligowa drużyna z czterema juniorami w składzie. Przypomnijmy, że nasi juniorzy przygotują się do finałowego turnieju o Mistrzostwo Mazwosza, który odbędzie sie w dniach 12-14.02.2016 r.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy