Drugi zespół juniorów MOS Wola wygrał dwumecz z KPS Siedlce w ramach play-off Mazowsza

Drugi zespół juniorów MOS Wola trenera Łukasza Janickiego jako pierwszy rozpoczął grę w fazie play-off. Nasi siatkarze spotkali się w dwumeczu z KPS Siedlce, który wygrał II ligę Mazowsza. Nasi siatkarze pokonali 3:0 KPS Siedlce w meczu przy Rogalińskiej w czwartek, a w piątek wygrali w Siedlcach 3:2.

W czwartek 14 i  w piątek 15 stycznia drugi zespół juniora MOS Wola prowadzony przez trenera Łukasza Janickiego i Kamila Trzcińskiego rozpoczął grę w fazie play-off.

Nasi chłopcy zmierzyli się w dwumeczu z zespołem KPS Siedlce, który w tym sezonie walczy o wejście do I ligi juniora. Już w czwartek rozegraliśmy  pierwsze spotkanie we własnej hali przy Rogalińskiej. Mecz od samego początku był kontrolowany przez nasz zespół, co dało nam łatwe zwycięstwo 3-0 .

Drugie spotkanie nasz zespół rozegrał już następnego dnia. W tym meczu głównym naszym celem było zwycięstwo, ale wystarczył jeden wygrany set aby cieszyć się awansu do dalszej rundy. Już od samego początku nasi siatkarze wyszli skoncentrowani, co pozwoliło na kontrolowanie gry w całym secie i wywalczenie wielopunktowej przewagi, wygrywając pierwszego seta 25-15.

W innych partiach nasi trenerzy mogli pozwolić sobie na zmiany w zespole i jednocześnie dać szansę wykazania się innym zawodnikom, którzy debiutowali w tej lidze, ale również zawodnikom którzy wrócili po kontuzji. Gra była bardzo wyrównana, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla naszego zespołu.

MOS Wola - KPS Siedlce ( 25-15; 21-25; 27:25; 21:25; 15:8 )