Aktualności

22.12.2005

Dwa kolejne mecze juniorek MOS Wola

Pierwszy zespół juniorek MOS Wola w finałach Mazowsza wygrał wczoraj ze Spartą Warszawa 3:1, a dzisiaj w takim samym stosunku pokonał młodsze koleżanki z MOS II Wola.

 • Derby MOS-u wygrały juniorki MOS I
  Derby MOS-u wygrały juniorki MOS I
 • MOS I - MOS II 3:1 w finałach Mazowsza
  MOS I - MOS II 3:1 w finałach Mazowsza
 • Dwa zespoły MOS Wola graja w finałach Mazowsza
  Dwa zespoły MOS Wola graja w finałach Mazowsza
Drużyna juniorek MOS-u Wola I rozegrała w środę i czwartek dwa kolejne spotkania w finale Mistrzostw Województwa Mazowieckiego. Oba zakończyły się zwycięstwami naszych dziewcząt w stosunku 3:1.
W pierwszym spotkaniu , po meczu który nie stał na wysokim poziomie,  pokonały "na wyjeździe" zespół Sparty Warszawa, w drugim po dobrej grze obu drużyn swoje młodsze koleżanki z zespołu MOS Wola II.
Spotkanie to dostarczyło wielu emocji licznie zgromadzonym kibicom , przeważnie rodzinom siatkarek oraz kadetom i juniorom MOS-u . Mecz obserowowali również zagraniczni goście - mieszkająca w Niemczech siatkarska rodzina Sikorskich (Junior - Dominik Sikorski trenował na letnich obozach w Osiecku razem z dziewczętami z MOS). Dopiero w drugiej odsłonie meczu zarysowała się przewaga zespołu juniorek MOS I.
W spotkaniu ze Spartą kontuzji skręcenia stawy skokowego doznała Justyna Skurzyńska, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Juniorki MOS I wystąpiły w składzie: Kasia Zimińska, Ania Kunysz, Magda Tekiel, Małgosia Lizińczyk, Angelika Kołek, Dorota Laskowska, Ewelina Kondraszuk - libero, Ada Ilewicz, Ewa Parafińska, Martyna Antoniuk, Justryna Skurzyńska (w 1 meczu)
Skład zespołu MOS II: Gaba Grabowska, Agata Petrykowska, Kasia Komór, Asia Stawicka, Gosia Gniadzik, Gosia Słumińska, Magda Dudek, Kasia Kowalska - libero, Asia Szczepankowska, Magda Gniadzik

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia trenerzy i dziewczęta z drużyn juniorek i kadetek składają moc najserdeczniejszych życzeń wszystkich kibicom i sympatykom siatkówki :)
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy