Aktualności

22.12.2015

Młodziczki MOS Wola na czwartym miejscu w turnieju w Grodnie na Białorusi

Drużyna młodziczek MOS Wola zajęła czwarte miejsce na turnieju w Grodnie na Białorusi. Nasze siatkarki grały z silnymi rywalkami, m.in. z reprezentacją Ukrainy, z drużyną St.Petersburga z Rosji oraz z zespołami z Białorusi - z Mińska i Grodna. Zdobyte doświadczenia na pewno przydadzą się w dalszej części sezonu.

Drużyna młodziczek rocznika 2001 wróciła z silnie obsadzonego turnieju, odbywającego się w Grodnie. Siatkarki miały okazję grać z reprezentacją Ukrainy swojego rocznika (0:3), zespołami z Petersburga (0:3), Mińska (0:3) i (2:3) oraz Grodna (1:3) i (3:0). Po trzech dniach zmagań na siatkarskich parkietach ostatecznie zajęły 4 miejsce. Zdobyte umiejętności i nowe doświadczenie z pewnością będą miały odzwierciedlenie w kolejnych meczach o stawkę w walce o Mistrzostwo Mazowsza.

Skład drużyny: Bąk Patrycja, Bochenek Paulina, Duczmal Julia, Kostrzębska Sylwia, Kraszewska Weronika, Kulik Wiktoria, Połosak Wiktoria, Rakus Gabriela, Szymkowska Izabela, Wałigóra Karolina, Wełna Adriana. Wyróżnioną zawodniczką zespołu została Ada Wełna.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy