Aktualności

21.12.2005

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 z Junior Stolarką Wołomin

Kolejny mecz wygrali juniorzy MOS Wola w stosunku 3:1. W hali przy Rogalińskiej nasi juniorzy wygrali 3:1 z Wołominem, ale po znacznie gorszym meczu , niż wczoraj.

 • Nasza drużyna po udanej akcji
  Nasza drużyna po udanej akcji
 • MOS Wola - Wołomin 3:1
  MOS Wola - Wołomin 3:1
 • Czas dla odpoczynku
  Czas dla odpoczynku
 • Akcja w czasie meczu z Wołominem
  Akcja w czasie meczu z Wołominem

Kolejny mecz wygrali juniorzy MOS Wola w stosunku 3:1. W hali przy Rogalińskiej nasi juniorzy wygrali 3:1 z Wołominem, ale po znacznie gorszym meczu , niż wczoraj.

MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin 3:1 (25:19)(25:17)(21:25)(25:13)

Skład MOS Wola:
Kaczmarek, Łomacz, Pawlewicz, Gałązka, Wójcicki, Migdalski, Wojtaszek (libero) oraz Keller, Żurek.

Znacznie słabszy mecz , niż w dniu wczorajszym, oglądaliśmy w hali MOS. Nasza drużyna przystapiła do meczu bez woli walki i chciała wygrać na stojąco. Przeciwnicy postawili na silną zagrywkę, ale na szczęście dla MOS-u robili dużo błędów. Rozgrywający Wołomina grał dużo przez środek oraz sam wiele razy kiwał z drugiej piłki, a nasz zespół nie potrafił się temu przeciwstawić. Graliśmy nieuważnie w obronie i nie kończylismy wielu kontrataków.
Wiele zastrzeżeń miał trener do taktyki zagrywki.
Mimo wszystko, dzięki lepszemu blokowi i mniejszej ilości błędów własnych MOS Wola wygrał wyraźnie dwa pierwsze sety do 19 i 17. Dużo piłek kończył W. Pawlewicz.

W trzeciej partii MOS grał nieuważnie, bez należytej woli walki , co skwapliwie wykorzystali rywale i wygrali seta 25:21.

W czwartym secie, po reprymendzie trenera , zespół MOS Wola zagrał z większym animuszem, zaczął skutecznie atakować Dominik Wójcicki, zespół poprawił zagrywkę oraz blok i MOS Wola wygrał wysoko seta 25:13.

W piątek , o godzinie 12,00 w hali OSiR przy ul. Polnej 7 odbędzie się pierwszy z wielkich meczów juniorskich. Spotkają się  MDK Warszawa - MOS Wola. Zagrają ze sobą drużyny, które jeszcze nic nie przegrały w tegorocznych mistrzostwach, podobnie zresztą jak Metro Warszawa. Będzie to więc pierwszy z meczów na szczycie w rozgrywkach Mazowsza. Zapraszamy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy