Zwycięstwo kadetek MOS Wola w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza

W środę wieczorem siatkarki MOS Wola gościły w swojej hali drużynę z Nadarzyna. Kadetki prowadzone przez trenera Jacka Banasika wygrały zdecydowanie w trzech setach(25:14)(25:13)(25:22).

Niezbyt gościnne okazały się nasze siatkarki  dla drużyny GLKS Nadarzyn w meczu rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza kadetek. Zawodniczki MOS Wola wygrały zdecydowanie nie pozostawiając złudzeń, kto w tym spotkaniu jest lepszy. Chociaż w końcówce trzeciego seta był remis to nasze zawodniczki nie popełniły tych samych błędów co chociażby w meczu z Ostrołęka i nie dały sobie wyrwać zwycięstwa w tej parti, wygrywając całe spotkanie w trzech setach.

UMKS MOS Wola - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:14)(25:13)(25:22)

M.Kusy, A.Kowalska, Z.Gruszczyńska, J.Siuta, W.Kaczmarek, A.Wełna, J.Chadała, Z.Bindulska(libero), J.Piwowarczyk(libero) oraz M.Pacuszka, N.Marek, Z.Krajewska M.Krynicka, O.Gajowniczek