Aktualności

19.12.2005

Władze dzielnicy Wola nagradzają naszych siatkarzy.

Władze Dzielnicy Wola m.st.Warszawy , w czasie festiwalu sportu dzieci i młodzieży wolskiej w hali OSiR, nagrodziły naszych siatkarzy za wybitne osiągnięcia w roku 2005. Najlepszych 16. medalistów otrzymało markowe buty siatkarskie firmy Asics.

  • Burmistrz Woli Zdzisław Sipiera i zastępca burmistrza Michał Serzycki wręczają nagrody
    Burmistrz Woli Zdzisław Sipiera i zastępca burmistrza Michał Serzycki wręczają nagrody
  • Nasi siatkarze wśród najmłodszych sportowców Woli
    Nasi siatkarze wśród najmłodszych sportowców Woli
  • Pokaz techniki siatkarskiej dla najmłodszej widowni
    Pokaz techniki siatkarskiej dla najmłodszej widowni

Władze Dzielnicy Wola m.st. Warszawy , w czasie festiwalu sportu dzieci i młodzieży wolskiej w hali OSiR, nagrodziły naszych siatkarzy za wybitne osiągnięcia w roku 2005.
Najlepszych 16. medalistów otrzymało markowe buty siatkarskie firmy Asics.
Nagrody otrzymali wicemistrzowie Polski juniorów 2005 oraz trzech mistrzów Europy 2005 z Rygi, z MOS Wola.

W czasie festiwalu na Redutowej nasza sekcja siatkówki chłopców zaprezentowała władzom dzielnicy i licznie zgromadzonej dzieciarni z wolskich szkół pokaz techniki siatkarskiej.

Nasi siatkarze zaprezentowali zestaw ćwiczeń technicznych , które zaliczamy na obozach siatkarskich,  w ramach rankingów obozowych.
W pokazie nie mogli wystapić najstarsi juniorzy , ponieważ w tym czasie odbywały się w liceach próbne matury. Zastapili ich kadeci i oni też odebrali w imieniu medalistów mistrzostw Polski z MOS Wola  nagrody od władz dzielnicy, aby przekazać je starszym kolegom.
Szesnaście par markowych butów wręczali burmistrz dzielnicy Wola pan Zdzisław Sipiera i zastępca burmistrza pan Michał Serzycki.

Kilka godzin później odbyło się spotkanie opłatkowe władz dzielnicy Wola z dyrektorami wszystkich placówek oświatowych. Pan burmistrz oraz radni dzielnicy, na ręce dyrektora MOS Wola  Krzysztofa Zimnickiego, złożyli życzenia świąteczne dla wszystkich trenerów, pracowników MOS-u i młodzieży trenującej w MOS Wola.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy