Tie-break w meczu kadetek MOS Wola z Ostrołęką.

W środę 2 grudnia zawodniczki MOS Wola prowadzone przez trenera Jacka Banasika, podejmowały w hali przy Rogalińskiej drużynę Nike Ostrołęka. Nasze siatkarki potrzebowały pięciu setów, żeby rozstrzygnąć na swoją korzyść kolejny mecz w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza.

Po gładko wygranych dwóch pierwszych setach(25:16,25:14), przyszedł moment rozluźnienia, dodatkowo trener dał szansę gry zawodniczkom z kwadratu rezerwowych, co doprowadziło do tego, że przegraliśmy dwie kolejne partie do 21. Na szczęście w piątym secie nasze zawodniczki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając 15:12.

UMKS MOS Wola - Nike Ostrołęka 3:2 (25:16)(25:14)(21:25)(21:25)(15:12)