" Bratobójczy" pojedynek drużyn juniorskich MOS Wola w I lidze Mazowsza

Dwa zespoły MOS Wola grające w I lidze mazowieckiej juniorów rozegrały dwa mecze między sobą. W obydwu spotkaniach lepszy okazał się pierwszy zespół juniorów, w pierwszym meczu 3:1, a w drugim 3:0. Warto jednak zaznaczyć, że drugi zespół pokazał dobrą grę i było dużo wyrównanej walki.

W dniu 23 i 24 listopada w hali przy Rogalinskiej został rozegrany dwumecz pomiędzy juniorem I prowadzonym przez trenera Motykę i juniorem II prowadzony przez Łukasza Janickiego i Kamila Trzcinskiego.  W obydwu spotkaniach lepszy okazał się zespół juniora pierwszego.

W pierwszym spotkaniu zespół Łukasza Motyki po wygraniu wysoko  pierwszego seta do 10 stracił koncentrację, co szybko wykorzystał drugi, młodszy zespół i pokazał, że stać go na dobrą grę i wygrał drugą partię do 14. W trzecim i czwartym secie gra była wyrównana  i niedużą przewagą punktów, dzięki większemu doświadczeniu, wygrał zespół pierwszy, a całe spotkanie zakończyło się 3-1.

MOS I Wola - MOS II Wola 3:1 (25:10)(14:25)(25:19)(25:20)

W drugim spotkaniu, które odbyło się następnego dnia od samego początku do samego końca gra była bardzo wyrównana, ale i w tym spotkaniu lepszy był zespół pierwszy. Gratulacje dla młodszego zespołu za dobrą grę,  a juniorowi pierwszemu za zdobycie 4 punktów które wzmocnily ich pozycję w tabeli.

MOS II Wola - MOS I Wola 0:3