Kadeci MOS Wola wygrali 3:1 z MDK Warszawa ostatni mecz grupowy

Pierwszy zespół kadetów MOS Wola w ostatnim meczu fazy grupowej stracił pierwszego seta w rozgrywkach. Nasi siatkarze, po kiepskiej grze, wygrali na wyjeździe 3:1 z MKS MDK Warszawa i obydwa te zespoły awansowały do finału wojewódzkiego.

W finałowej rozgrywce sześciu najlepszych drużyn na Mazowszu zaliczone już mamy dwa zwycięstwa z MDK 3:0 i 3:1.

W dziesiejszym meczu w hali OSiR przy ul. Polnej

MKS MDK - MOS Wola 1:3 (25:21)(21:25)(20:25)(20:25)

Skład MOS Wola I:
Drzyzga, Łukasik, Iliński, Strzeżek, Pawlewicz, Kaczmarek , Jonak (libero) oraz Fryłow, Makowski, Kostrzewa, Walerzak.

Kadeci MOS  Wola przystąpili do meczu w sennych nastrojach , bez woli walki i przespali pierwszą partię 21:25. Nasz zespół słabo przyjmował zagrywkę, nie kończył wielu ataków oraz w pierwszym secie tylko jeden punkt zdobył blokiem, którzy jest zwykle silną stroną naszej drużyny.
W drugim secie MOS Wola zaczął z animuszem i szybko uzyskał wyraźną przewgę nad MDK. Ale wysokie prowadzenie znowu zdemobilizowało nasz zespół i gra w końcówce seta wyrównała się.
Trener K. Zimnicki zaczął szukać lepszej dyspozycji wśród rezerwowych i w rezultacie ostatniego seta MOS grał bez F. Drzyzgi, a następnie bez  I.Łukasika, i P. Strzeżka. Zmiennicy poradzili sobie i wygrali czwartego seta 25:20.