Aktualności

16.11.2015

Kadeci MOS Wola wygrali międzynarodowy turniej w Druskiennikach na Litwie.

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Kamila Trzcińskiego wygrała międzynarodowy turniej w Druskiennikach na Litwie, w którym startowało osiem drużyn z Polski, Białorusi, Łotwy i Litwy.

 

W dniach 13-15 listopada pierwszy zespół kadetów wziął udział w X turnieju piłki siatkowej w Druskiennikach na Litwie. Było to zaproszenie rewanżowe, gdyż zespół z Druskiennik był u nas w Warszawie wrześniu na Pucharze Białołęki.

W każdym meczu miała okazję zaprezentować się cała dwunastka zawodników. Najcięższe mecze mosowcy stoczyli z zespołami z Białorusi. Jako ciekawostkę można powiedzieć, że nasz zespół dostał przez cały turniej 7 kartek, czyli więcej niż niejeden zespół w Polsce przez całą karierę siatkówki młodzieżowej, od młodzika do juniora. Nie był to jednak rekord turnieju, gdyż zespół Grodna II dostał tylko w jednym meczu…5 czerwonych kartek. Sympatyczny pan sędzia wykazywał się nadzwyczajną czujnością w pilnowaniu przepisów gry.

Natomiast w sobotę wieczorem chłopcy dostali od gospodarzy możliwość skorzystania przez 3 godziny z atrakcji wodnych w jednym z największych aquaparków w Europie.

Wyniki MOS Wola w turnieju:

UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (16; 20) Šalcininkai

UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 (-23; 24; 8) Grodno II

UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (22; 24) Daugavpilis

UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 (21; -18; 8) Grodno I

UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (22; 15) Druskienniki

Kolejność końcowa:

  1. UMKS MOS Wola Warszawa
  2. Grodno I (Białoruś)
  3. Druskienniki (Litwa)
  4. Grodno II (Białoruś)
  5. Siauliali (Litwa)
  6. Daugavpilis (Łotwa)
  7. Šalcininkai (Litwa)
  8. UKS Centrum Augustów (Polska)

Zespół MOS Wola wystąpił w składzie: Wachowicz, Borowski, Ochnik, Czerwiński, Belkiewicz, Gałązka, Golis (libero) oraz Jędrzejczyk, Siewiorek, Tomaszewski, Skibiński, Najmiec (libero).

 

Najbliższy mecz kadeci zagrają w środę w Wołominie, w ramach I Ligi Wojewódzkiej Kadetów. Natomiast w sobotę u siebie z UKS Plas Warszawa o godzinie 1300, oczywiście przy Rogalińskiej.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy