Siatkarze MOS Wola wygrali za trzy punkty wyjazdowy mecz II ligi mężczyzn w Wołominie.

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola wygrał 3:1 wyjazdowy mecz z Huraganem Wołomin w II lidze mężczyzn. Huragan Wołomin - MOS Wola 1:3 (26:24)(22:25)(17:25)(18:25)

Huragan Wołomin - MOS Wola 1:3 (26:24)(22:25)(17:25)(18:25)

Skład MOS Wola: Wojtulewicz, Kańczok, Bączek, Monkiewicz, Wójcik, Piotrowski, Jaglarski (libero), oraz Siuta, Sęk, Malangiewicz, Hes, Pacholczak

W pierwszym secie przy prowadzeniu 16:8 nasz zespół oddał inicjatywę i najsłabszy zespół w lidze pokusił się o wygranie seta. Także w kolejnym secie gra nie wyglądała najlepiej aż do stanu 22:20 dla Wołomina, kiedy na zagrywce pojawił się Paweł Sęk i zagrał 5 bardzo dobrych serwisów, a seta blokiem na Kajetanie Kuliku zakończył Brian Malangiewicz.

W kolejnych setach wszystko już wróciło do normy i wygrana MOS-u Wola nie podlegała dyskusji. Kolejną bardzo dobrą serię w serwisie zanotował Paweł Sęk zdobywając 4 asy z rzędu.

Statuetkę MVP od gospodarzy otrzymał młody przyjmujący MOS Wola Tomasz Piotrowski, który od początku sezonu spisuje się bardo dobrze w rogrywkach 2 ligi seniorów.