Kadetki MOS Wola zwycięzyły w Międzynarodowym Turnieju w Bielsku Podlaskim

Kadetki MOS Wola trenera Artura Wójcika wygrały turniej w Bielsku Podkaskim. W sobotę nasze siatkarki wygrały trzy mecze , bez straty seta. Pokonały Kowno (Litwa), Grodno (Białoruś) oraz młodszy zespół Bielska Podlaskiego. W finale pokonały 2:1 Bielsk I.

Kadetki MOS Wola trenera Artura Wójcika grają w turnieju w Bielsku Podkaskim. Dzisiaj nasze siatkarki wygrały trzy mecze , bez straty seta. Pokonały Kowno (Litwa), Grodno (Białoruś) oraz młodszy zespół Bielska Podlaskiego.

MOS Wola - Szkoła Sportowa z Kowna 3:0
MOS Wola - Szkoła Sportowa z Grodna 3:0
MOS Wola - Bielsk Podlaski II  2:0

Jak relacjonuje trener Artur Wójcik nasze dziewczęta zagrały dobre spotkania. Interesujące były doświadczenia gry z Siatkarskimi  Szkołami  Sportowymi  z Litwy i Białorusi. Przeciwniczki prezentowały trochę odmienny styl gry niż polskie zespoły.

Jutro o pierwsze miejsce MOS Wola będzie rywalizował z drużyną gospodarzy - Bielska Podlaskiego, która też wygrała wszystkie dzisiejsze swoje mecze.