Aktualności

22.10.2015

Drugi zespół juniorów MOS Wola powalczył w Radomiu

Drugi zespół juniorów MOS II Wola tanio skóry nie sprzedał i powalczył, szczególnie w dwóch pierwszych setach, z Czarnymi Radom w meczu wyjazdowym w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Nasza drużyna przegrała, ale pozostawiła po sobie dobre wrażenie.Czarni Radom - MOS II Wola 3:0 (26:24)(25:22)(25:18)

  • Nasza druga drużyna juniorów powalczyła w Radomiu w meczu z Czarnymi
    Nasza druga drużyna juniorów powalczyła w Radomiu w meczu z Czarnymi

 

Czarni Radom - MOS II Wola 3:0 (26:24)(25:22)(25:18)

Sklad: Galązka, Belkiewicz, Jędrzejczyk, Wachowicz, Ochnik, Skibiński, Goździkiewicz, Mamla, Sałasiński, Maicki, Kołodziejczyk, Golis

 

Jak przekazał nam trener Łukasz Janicki zespół nasz zagrał dobre spotkanie, szczególnie w dwóch pierwszych partiach. Najskuteczniejszymi zawodnikami naszej drużyny byli atakujący Piotr Kołodziejczyk i przyjmujący Kacper Goździkiewicz.

W sumie, mimo porażki, był to udany występ naszej drugiej drużyny.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy