Zwycięstwo kadetek z Esperanto.

Siatkarki MOS Wola odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi kadetek. Podopieczne trenera Jacka Banasika pokonały we własnej hali drużynę Esperanto Warszawa 3:1(20:25)(25:17)(25:19)(25:20).

Wynik meczu mógłby wskazywać, że było to łatwe spotkanie, a przeciwniczki postawiły trudne warunki tylko w pierwszym secie. Nic bardziej mylnego, zespół Esperanto okazał sie trudnym przeciwnikiem, a nasze siatkarki walczyły nie tylko z rywalkami, ale również ze swoimi słabościami. Dużo błedów w polu serwisowym, a także słaba skuteczność w ataku wprowadziły w poczynania kadetek MOS Wola wiele nerwowości. Na szczęście nasze siatkarki przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę i jak na wicelidera rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza przystało zwyciężyły kolejne trzy partie w końcówkach i cały mecz 3:1.

Gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

MOS Wola - UKS Esperanto 3:1(20:25)(25:17)(25:19)(25:20)

Skład MOS Wola: Skład MOS Wola: Amanda Kowalska, Martyna Krynicka, Julka Siuta, Julka Chadała, Weronika Kaczmarek, Ada Wełna, Justyna Piwowarczyk(libero), Magda Kusy (kapitan), Zosia Bindulska (libero), Zuzanna Gruszczyńska, Marysia Dulińska, Natalia Marek, Nina Zarzycka.