Kolejne zwycięstwo kadetek w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza.

W środę 14 października siatkarki MOS Wola podejmowały we własnej hali drużynę Sparty Warszawa. Zarówno trenerzy jak i kibice spodziewali się trudnego i wyrównanego spotkania. Pierwsze dwa sety grane na przewagi (25:23;31:29) oraz wygrana w ostatniej partii 25:20, pozwoliły naszym dziewczętom zaliczyć czwarte zwycięstwo w swoim piątym spotkaniu w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza kadetek.

MOS Wola - Sparta Warszawa 3:0 (25:23)(31:29)(25:20)

Skład MOS Wola: Amanda Kowalska, Martyna Krynicka, Julka Siuta, Julka Chadała, Weronika Kaczmarek, Justyna Piwowarczyk, Magda Kusy (kapitan), Zosia Krajewska (libero), Zosia Bindulska (libero), Zuzanna Gruszczyńska, Marysia Dulińska, Natalia Marek, Nina Zarzycka.