Aktualności

28.11.2005

Młodziczki MOS Wola pokonały 2:1 Pruszków w rozgrywkach Mazowsza

Sporo emocji było dzisiaj na Rogalińskiej. W meczu młodziczek pomiędzy MOS-em Wola a MOS-em Pruszków o zwycięstwie decydował teabrek.

  • Młodziczki MOS Wola
    Młodziczki MOS Wola
  • Nasza drużyna przyjmuje zagrywkę
    Nasza drużyna przyjmuje zagrywkę

Dzisiaj o 18.00 młodziczki rozegrały mecz ligowy z MOS-em Pruszków. Nasze zawodniczki rozpoczęły mecz od serii bardzo prostych błędów, które niestety narastały w miarę upływu czasu. Problem sprawiały nawet najprostsze piłki, seryjnie psute zagrywki dotykanie siatki spowodowały naszą przegraną  21:25 .

Drugi set to już zupełnie inna gra młodziczek MOS-u Wola. Udane zagrywki na samym początku dały wynik otwarcia seta 4:0, potem już zdecydowanie lepsza, a przede wszystkim uważniejsza gra,  systematycznie powiększała przewagę. Set zakończył się wynikiem 25:11. Trzeci set to już właściwie gra tylko naszych zawodniczek, tym razem MOS Pruszków nie radził sobie nawet z najprostszymi piłkami, dzięki czemu szybko zrobiło się 15:5 i cały mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla MOS-u Wola.

Jednocześnie młodziczki wraz z trenerem pragną podziękować juniorom za wspaniały doping od drugiego seta, który niemal poniósł dziewczyny do zwycięstwa i w całej hali słychać było tylko ich okrzyki. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy