Porażka juniorek MOS Wola na inaugurację sezonu.

Niezbyt udanie rozpoczęły sezon juniorki MOS Wola, przegrywając w meczu wyjazdowym w Legionowie, z drużyną, która nie bez przyczyny przed sezonem stawiana była w roli faworyta zarówno do zwycięstwa w rozgrywkach mazowieckich jak i do medalu Mistrzostw Polski. Nasze siatkarki tylko w trzecim secie były w stanie nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikiem, przez co przegrały to spotkanie 1:3 (17:25)(13:25)(26:24)(17:25)

MOS Wola - LTS Legionovia 1:3 (17:25)(13:25)(26:24)(17:25)

Natalia Kurpiewska (kapitan), Ada Cichosz, Karolina Goławska, Ola Olszewska, Klaudia Kucharska (libero), Weronika Kaczmarek, Weronika Brzuzy, Julka Siuta, Julka Chadała, Zuzanna Gruszczyńska, Martyna Krynicka, Ania Oglęcka, Zosia Krajewska (libero).