Aktualności

27.11.2005

Bardzo udany start najmłodszych siatkarek MOS Wola

Świetne wyniki uzyskały zespoły dziewcząt z MOS Wola w I Wojewódzkim Turnieju Minisiatkówki rozegranym w Wołominie. Nasze dziewczęta z roczników 1994 i 1995 wygrały turniej, a z rocznika 1993 zajęły czwarte miejsce.

  • K.Rucińska, A.Kołtuniak i A.Otto z tr. K. Czarnołęckim
    K.Rucińska, A.Kołtuniak i A.Otto z tr. K. Czarnołęckim
  • Młode siatkarki z MOS Wola wygrały pierwszy turniej Mazowsza
    Młode siatkarki z MOS Wola wygrały pierwszy turniej Mazowsza

Świetnie spisały się młode siatkareczki z MOS Wola, startujące w I Wojewódzkim Turnieju w Wołominie.

Rocznik 1993 - przyjechało 14 zespołów, dziewczęta z MOS Wola wywalczyły 4 miejsce.
Rocznik 1994 - przyjechały 24 zespoły, dziewczęta z MOS Wola zajęły pierwsze miejsce.
Rocznik 1995 - przyjechało 5 zespołów, dziewczęta z MOS Wola zajęły pierwsze miejsce.

Gratulacje !

Relacja:
W dniu 26 listopada 2005 odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny w mini siatkówce dziewcząt. MOS Wola wystawił drużyny we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.
W roczniku 1993 wystartowało łącznie 14 zespołów. Nasz klub reprezentowały siostry Obiała Karolina i Justyna, Gabriela Jankowska, Anna Suska i Katarzyna Sarnecka.
W rozgrywkach grupowych dziewczęta wygrały dwa i przegrały jeden mecz w wyniku czego awansowały do grupy finałowej. Po rozgrywkach finałowych zajęły czwarte miejsce.
I miejsce PSP 33 Radom
II miejsce Mszczonów II
III miejsce PLAS Targówek
IV  miejsce MOS WOLA


W roczniku 1994 wystartowały 24 zespoły. Nasz klub reprezentowały Aleksandra Otto, Karolina Rucińska i Aleksandra Kołtuniak. Rozgrywki trwały bardzo długo (łącznie prawie 7 godzin). Drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 6 zespołów i grały każdy z każdym jednego seta do 25 punktów. Następnie drużyny z pierwszych miejsc grały o lokaty 1-4, z drugich miejsc 5-8, trzecich miejsc 9-12 i czwartych miejsc 13 - 16. Nasze dziewczęta wszystkie mecze wygrały ze zdecydowaną przewagą tracąc tylko raz 20 punktów, a w pozostałych meczach wygrywały z przynajmniej 10-cio punktową przewagą. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny "Jargoś" I i II Kobyłka.

W roczniku 1995 zgłosiło się 12 drużyn jednak na miejsce przyjechało tylko 5. Rozgrano więc mecze każdy z każdym. Dziewczęta wygrały 3 mecze jeden przegrywając. O miejscu pierwszym decydowała lepsza różnica małych punktów. Nasze zawodniczki Iza Szyjka i Magdalena Gryz wygrywały swoje mecze zdecydowanie przegrywając natomiast do 23 dzięki czemu uzyskały najlepszy bilans punktowy i zajęły pierwsze miejsce, drugie miejsce zajęły zawodniczki z UKS Atena Warszawa, a trzecie "Olimp" Tłuszcz.
Jeszcze raz wszystkim zawodniczkom gratuluję bardzo dobrej postawy, powiedział  trener Krzysztof  Czarnołęcki .
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy