Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola przegrał 1:3 wyjazdowy mecz z BAS w Białymstoku.

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola przegrał wyjazdowy mecz w Białymstoku z BAS Białystok. BAS Białystok - MOS Wola 3:1 (25:23)(25:20)(21:25)(27:25).

BAS Białystok - MOS Wola 3:1 (25:23)(25:20)(21:25)(27:25)

skład MOS Wola: Wojtulewicz, Kańczok, Monkiewicz, Bączek, Piotrowski, Kacperkiewicz, Jaglarski, oraz Grot, Malangiewicz, Hes.

Trener Krzysztof Wójcik tak skomentował spotkanie:

-  Mecz rozpoczął się dla nas dobrze, weszliśmy na dobry poziom i graliśmy dużo lepiej niż przeciwnicy. Niestety tylko do stanu 22:17 dla nas w pierwszym secie, który udało nam się przegrać. To już drugi taki przestój w drugim meczu sezonu. Z AZS UW też przegraliśmy wygrany set. Musimy szybko wyeliminować takie przestoje, bo mogliśmy mieć po 2 kolejkach więcej punktów. Przez długi fragment meczu na boisku przebywało 5 juiorów, mam nadzieje, że doświadczenie jakie zdobywamy w meczach z doświadczonymi ligowcami zaprocentuje.