Siatkarki MOS Wola drugie w turnieju czwórek o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota.

W środę 30 września grupa dziewcząt mini siatkówki rocznik 2003, startowała w turnieju czwórek o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota. W turnieju zorganizowanym przez klub Mazovia Warszawa rywalizowało ze sobą dwanaście żeńskich ekip, podzielnych na trzy grupy.

W fazie grupowej nasze dziewczęta wygrały wyraźnie wszystkie trzy spotkania i zajmując pierwsze miejsce awansowały do grupy finałowej składającej się z trzech zespołów. W pierwszym meczu finałowym, Mosianki uległy po zaciętej walce zespołowi Beta Pionki II, natomiast w drugim spotkaniu zwyciężyły z drużyną Beta Pionki I. Ostatecznie podopieczne trenerki Małgorzaty Gogołek uplasowały się na II miejscu zdobywając srebrne medale i pamiątkowy puchar.

Skład drużyny MOSu: Cendrowska Ola, Choromańska Dominika, Drohomirecka Ola, Sitnica Gabrysia.