Aktualności

26.11.2005

Dziewczęta trenera Wójcika zrewanżowały się drużynie z Siedlec.

Drugi zespół juniorek MOS Wola trenera Artura Wójcika pokonał dziś u siebie drużynę UKS Ósemka Siedlce 3:0 , rewanżując się za porażkę 1:3 w Siedlcach.

  • Drużyna trenera Wójcika pokonała Siedlce
    Drużyna trenera Wójcika pokonała Siedlce

Drugi zespół juniorek MOS Wola trenera Artura Wójcika pokonał dziś u siebie drużynę UKS Ósemka Siedlce 3:0 , rewanżując się za porażkę 1:3 w Siedlcach. Warto podkreślić, że w naszym zespole w rozgrywkach juniorskich grają kadetki.

MOS Wola II - Ósemka Siedlce 3:0 (25:22)(25:22)(25:16)

Udał się naszemu drugiemu zespołowi juniorek rewanż za poniedziałkową porażkę z zespołem UKS Ósemka Siedlce.  Od początku meczu zawodniczki były skoncentrowane i nastawione na walkę o każdą piłkę, grały skutecznie w ataku i przydarzył się tylko jeden "przestój" w pierwszym secie (stracone 6 punktów w jednym ustawieniu na szczęście bez konsekwencji). Cały zespół zasłużył na pochwałę szczególnie za konsekwentną realizację założeń taktycznych (przydało się nagranie video meczu z Siedlec).

W meczu wystąpiły: Stawicka Asia (13,5pkt.), Dudek Magda (12), Słumińska Gosia (10,5), Petrykowska Agata (6,5), Komór Kasia (4,5), Grabowska Gaba (2), libero- Kowalska Kasia. Bardzo dobre zmiany dały w meczu siostry: Gosia i Magda Gniadzik.  
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy