Aktualności

26.11.2005

W meczu czołowych drużyn młodzików Metro wygrało 2:1 z MOS-em Wola

Ciekawy mecz młodzików oglądaliśmy dzisiaj na Rogalińskiej. Metro , po dobrym , zaciętym meczu , wygrało 2:1 z MOS Wola.

  • Młodzicy MOS Wola z trenerem A. Paszczukiem w czasie przerwy
    Młodzicy MOS Wola z trenerem A. Paszczukiem w czasie przerwy
  • MOS - Metro 1:2. Mecz był ciekawy i stał na dobrym poziomie.
    MOS - Metro 1:2. Mecz był ciekawy i stał na dobrym poziomie.
  • MOS - Metro , akcja na siatce
    MOS - Metro , akcja na siatce

Ciekawy mecz młodzików oglądaliśmy dzisiaj na Rogalińskiej.  Metro , po dobrym meczu , wygrało 2:1 z MOS Wola. Nie udał się więc rewanż naszym młodzikom za porażkę na Ursynowie , także 1:2.

MOS Wola - KS Metro 1:2 (20:25)(25:17)(11:15)

Skład MOS Wola :
A. Otto, M. Chiniewicz, J. Komornicki, K. Nassalski, M. Schamlewski, J. Trzciński, A. Markowski (libero) .

Bardzo dobry mecz młodzików oglądalismy w hali na Rogalińskiej. Wiele ciekawych wymian, udanych obron , ataków w pierwszym tempie z krótkiej, wiele bloków i wybloków - to obraz dzisiejszego spotkania.
Wygrali mecz zawodnicy Metra, ale możemy także pogratulować postawy naszej drużynie , szczególnie za waleczność. O zaciętej walce może świadczyć wynik meczu 57:56 dla Metra w małych punktach.
Dziwny był pierwszy set, w którym w większości elementów siatkarskiego fachu lepiej spisywali sie zawodnicy MOS Wola, a seta wyraźnie wygrali gracze Metra. Stało tak się za sprawą zdecydowanie lepszej zagrywki Metra i fatalnej zagrywki naszego zespołu. Wystarczy zauważyć, że po naszych "balonikach", aż 13 razy zawodnicy Metra przyjęli piłkę w punkt palacami i rozgrywali co chcieli w ataku.  Natomiast 11 punktów w tej partii metrowcy zdobyli bezpośrednio dobrą zagrywką. Na nic nie zdały się dobre bloki naszego zespołu , kilka kontrataków z krótkiej oraz waleczna postawa w obronie, skoro w dziecinny sposób traciliśmy punkty.
Po reprymendzie trenera nasi zawodnicy znacznie poprawili zagrywkę w drugiej partii i... przyniosło to oczekiwany skutek. Po naszych zagrywkach Metro zostało odrzucone od siatki, nie mogło wyprowadzić dobrych ataków i często wpadało na blok MOS-u. Przewagę naszych siatkarzy oddaje wynik seta 25:17.
Początek trzeciego seta zadecydował o wyniku spotkania. Zawodnicy Metra skupili się na dobrej zagrywce, która przyniosła im już sukces w pierwszym secie i objęli prowadzenie w decydującej partii  4:1. Potem,  mimo walki naszych zawodników, utrzymywała się cały czas przewaga Metra. Zawodnicy Metra trzy razy wykazali w końcówce zimną krew i boiskowe ogranie , bo przy niezbyt dobrych wystawach potrafili obić blok zawodników MOS-u i utrzymali przewagę do końca.
W sumie możemy być prawie zadowoleni z postawy naszej drużyny. Gratulujemy zwycięzcom, którzy byli dziś lepsi  i mamy nadzieję, że następne spotkania tych drużyn mogą się zakończyć odwrotnym wynikiem.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy