Kadeci MOS Wola pokonali Net Ostrołekę 3:0 w mistrzostwach Mazowsza.

Tak jak w pierwszym meczu w Ostrołęce, kadeci MOS Wola pokonali dzisiaj na Rogalińskiej Net Ostrołękę 3:0. Pierwszy zespół kadetów MOS-u wygrał kolejny czwarty mecz bez straty seta w eliminacjach wojewódzkich.

Rewanżowy mecz rozegrali kadeci MOS Wola z drużyną Ostrołęki. Ponownie wygrał MOS Wola 3:0.

MOS Wola I  - Net Ostrołęka 3:0 (25:10)(25:15)(25:15)

Skład MOS Wola I :
Ł. Makowski, I. Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek , K. Jonak (libero) oraz J. Fryłow, K. Kostrzewa, F. Drzyzga, A. Walerzak.

Kolejny mecz dość wysoko wygrali kadeci pierwszego zespołu MOS Wola. W pierwszym secie nasz zespół miał bardzo wyraźną przewagę. Od początku meczu rozgrywał dzisiaj Łukasz Makowski, a Fabian Drzyzga wszedł dopiero w końcówce meczu.
Nasza drużyna przeważała szczególnie w bloku i w ataku. Sporo akcji kończyliśmy po atakach z krótkiej, ze środka.
Zespół nasz nie potrafił się zmobilizować do lepszej gry, mając wyraźną przewagę nad drużyną gości.
Był to więc typowy mecz o punkty , aby nie stracić seta.