Porażka drugiego zespołu juniorek

Drugi zespół juniorek MOS Wola przegrał w Siedlcach z UKS Ósemka 1:3 w lidze mazowieckiej.

W poniedziałek nasz drugi zespół juniorek rozegrał mecz na wyjeżdzie z UKS Ósemka Siedlce. Niestety nasze dziewczęta doznały porażki
1:3 (22:25, 19:25, 25:17, 19:25).
Pierwszy set to ciągłe prowadzenie MOSu (19:16, 22:20) lecz kilka prostych błędów w końcówce (szczególnie w przyjęciu) zmarnowały dobrą grę w tym secie. Drugi set to masa błędów z naszej strony, dobra gra Siedlec i ich łatwe zwycięstwo.
Nadzieje odżyły w secie trzecim (wygranym do 17), w którym zagraliśmy odważniej, szczególnie w ataku. Jednak wszystko wróciło do normy w secie czwartym, który zaczęliśmy od stanu 0:4 i później ciężko było dogonić, przy trudnym przeciwniku (o bardzo dobrych warunkach fizycznych)jakim jest drużyna z Siedlec.
Szczególnie w naszej grze denerwowała nieporadnośc w ataku i seryjnie oddawanie punktów (w jednym ustawieniu po 5,6 punktów). Mamy nadzieje, że nasz zespół
pokaże sportową złość i zrewanżuje się zespołowi z Siedlec już w najbliższą sobotę o godzinie 13.00 w hali MOSu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i liczymy na doping.