Aktualności

08.09.2015

MOS Wola na trzecim miejscu w turnieju o Puchar Burmistrza Hajnówki

Zespół MOS Wola, który przygotowuje się do rozgrywek w II lidze mężczyzn, uczestniczył w turnieju w Hajnówce. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, a trener Krzysztof Wójcik wyraził zadowolenie z gry naszej drużyny w Hajnówce. Adrian Kacperkiewicz, junior z MOS Wola, został wybrany MVP turnieju.

Wyniki MOS Wola w Hajnówce:

MOS Wola - Centrum Augustów 2:1 (16:25)(25:13)(25:23)

MOS Wola - Huragan Wołomin 1:2 (25:20)(26:28)(24:26)

MOS Wola - SKS Hajnówka 1:2 (25:19)(26:28)(18:25)

Turniej wygrała drużyna SKS Hajnówka, a nasz zespół zajął trzecie miejsce.

 

Drużyna MOS Wola grała w następującym składzie: Wojtulewicz, Wójcik, Bączek, Malangiewicz, Kacperkiewicz, Hes, Jaglarski (libero) oraz Piotrowski, Siuta, Poros, Monkiewicz.

 

Trener Krzysztof Wójcik tak skomentował udział naszego zespołu w turnieju w Hajnówce:

- Nasza młoda drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Mecze z bardziej doświadczonymi zespołami stały na wysokim poziomie. W pewnym momencie byliśmy blisko wygrania całego turnieju, prowadząc 23:20 na 2:0 z gospodarzami, przy bardzo dobrej grze. Niestety Hajnówka wykorzystała nasz chwilowy przestój i odwróciła losy spotkania. Warto podkreślić, że fragmentami na boisku przebywało w naszym zespole 4 juniorów.

Organizatorzy wybrali młodego Adriana Kacperkiewicza najlepszym zawodnikiem turnieju. Drugie wyróżnienie w naszym zespole otrzymał libero Dominik Jaglarski.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy