Kadeci MOS Wola startowali w turnieju o Puchar Starosty Grodziska Mazowieckiego

Chłopcy z drugiego zespołu kadetów MOS Wola uczestniczyli w turnieju o Puchar Starosty Grodziska Mazowieckiego, w którym startowało 13 drużyn. Trener Konrad Nassalski podzielił chłopców na dwa zespoły. Pierwsza drużyna zajęła drugie miejsce, a druga szóste.

W dniu 6 września odbył się turniej w Grodzisku Mazowieckim o Puchar Starosty Grodziska Mazowieckiego. W turnieju wystąpiło 13 zespołów z Warszawy i okolic.

Udział wzięły drużyny kadetów następujących klubów:

UKS Sparta, Wrzos II Międzyborów, Gwardia Legionowo , MKS MDK Warszawa, Metro II Warszawa, Plas Warszawa, Metro I Warszawa, MOS II Wola W-wa, Wrzos I Międzyborów, MOS I Wola Warszawa ,Orzeł Nadarzyn, OSiR Żyrardów i Rawa Mazowiecka .

Na turniej w Grodzisku trener Konrad Nassalski zabrał następujących zawodników z drugiego zespołu kadetów MOS Wola i podzielił chłopców na dwie drużyny.

Jako MOS I Wola w tym turnieju zagrali: Bartosz Kreft ,Filip Szymański, Eryk Gumowski,Mikołaj Ostrowski, Antoni Milczarski, Mateusz Orzełowski, Piotr Pawlak.

Jako drużyna MOS II Wola wystąpili: Aleksander Jass, Piotr Tumiłowicz, Marcin Czaplicki, Czarek Brodzińśki, Mateusz Białek, Artur Toczyski, Patryk Kawałek, Maciej Widuliński, Kacper Wiśniewski, Jan Warszawski, Grzegorz Molga.

W rozgrywkach eliminacyjnych w grupie MOS Wola 1 wygrał z Nadarzynem 2:0 (25:13,25:9), z Żyrardowem 2:0 (26:24.2520) i z Rawą Mazowiecką 2:0 (25:17,25:14)

Zespół Mos 2 Wola przegrał 0:2 (21:25,15:25) z Metrem I, a z Wrzosem 1 Międzyborów wygraliśmy 2:0 (25:10,25:17)

MOS I Wola wyszedł z grupy z pierwszego miejsca i grał w grupie finałowej o miejsca 1-4

MOS 2 Wola wyszedł z drugiego miejsca i grał o miejsca 5-6

MOS I Wola w półfinale grał z Metrem I Warszawa i wygrał 2:0 (25:23,25:23), awansując do finału. MOS 2 Wola grał z Rawą Mazowiecką i wygrał 2:0 (25:16,25:22)

MOS 1 Wola w finale o pierwsze miejsce zmierzył się z MDK Warszawa i przegrał 0:2 (17:25,20:25)

MOS 2 Wola w meczu o 5 miejsce grał z Plasem Warszawa i przegrał 1:2.

W sumie nasz pierwszy zespół w tym turnieju zajął 2 miejsca, a druga drużyna MOS Wola zajęła szóste miejsce.