Aktualności

31.08.2015

Prezentujemy TYMCZASOWY rozkład zajęć w MOS Wola

Prezentujemy tymczasowy rozkład zajęć treningowych w MOS Wola, który obowiązuje od 1 do 5 września br. W okresie 1-3 września wyłączona jest z prowadzenia zajęć sala gimnastyczna III Liceum im. gen. Sowińskiego.

 

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS

 (plan tymczasowy na okres 01.09-05.09)

W dniach 01/03.09 sala III L.O. wyłączona z prowadzenia zajęć

 

KRZYSZTOF WÓJCIK  –  II Liga

Poniedziałek                      19:30 – 21:00                    MOS      

Wtorek                               19:30 – 21:00                    MOS                    

Piątek                                 19:30 – 21:00                    MOS    

Sobota                               16:00 – 18:00                    MOS

 

KRZYSZTOF FELCZAK CHŁOPCY – JUNIORZY – ‘97/98

Poniedziałek                      18:00 – 19:30                    MOS

Wtorek                               18.00 – 19.30                    MOS

Środa                                  19:15 – 21:00                    MOS

Piątek                                 18:00 – 19.30                    G 48 Deotymy

Sobota                               11:00 – 13:00                    MOS        

 

ŁUKASZ JANICKI CHŁOPCY – JUNIOR II   ‘97/98

Wtorek                               18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy

Środa                                 18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy

Czwartek                           18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy

Sobota                               14.30 – 16.00                    MOS

 

KAMIL TRZCIŃSKI CHŁOPCY – KADET I   ‘98/99

Wtorek                               16:30 – 18:00                    MOS

Czwartek                           19.15 – 21.00                    MOS

Piątek                                 16.30 – 18.00                    MOS

Sobota                               13:00 14:30                    MOS

 

KONRAD NASSALSKI CHŁOPCY – KADET II   ‘99/’00

Poniedziałek                      16:30 – 18:00                    G 48 Deotymy

Środa                                  18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy

Sobota                               09:30 11:00                    G 48 Deotymy

 

TOMASZ KELLER CHŁOPCY – MŁODZIK I – ‘01

Wtorek                               16:30 – 18:00                    G 48 Deotymy

Środa                                  16:30 – 18:00                    G 48 Deotymy

Piątek                                 16:30 – 18:00                    G 48 Deotymy

 

TOMASZ KELLER CHŁOPCY – MŁODZIK II – ‘01/’02

Poniedziałek                      18:30 – 20:00                    MOS/III LO        

Środa                                  18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy   

Piątek                                 18:00 – 19:30                    G 48 Deotymy   

 

MATEUSZ JAWORSKI –  CHŁOPCY MINI – ’03

Poniedziałek                      16.30 – 18.00                    G 48 Deotymy

Czwartek                           17:00 – 18:30                    MOS/III LO

Sobota                               9:00 10:30                      MOS/III LO

 

KONRAD NASSALSKI –  CHŁOPCY MINI – ’04

Środa                                  16:00 – 17:30                    MOS

Piątek                                  15:00 – 16:30                    MOS

 

PAWEŁ WASILEWSKI –  CHŁOPCY MINI – ’05 I MŁODSI

Wtorek                               15.00 – 16.30                    MOS

JACEK BANASIK – DZIEWCZĘTA – JUNIORKI – ‘97/98

Poniedziałek                      16:30 – 18:00                    MOS

Wtorek                               18:00 – 19:30                    G48 Deotymy      

Środa                                  17:30 – 19:15                    MOS

Sobota                               09:00 – 11:00                    MOS

 

JACEK BANASIK – DZIEWCZĘTA –KADETKI – ‘99/’00

Poniedziałek                    15:00 – 16:30                    MOS

Czwartek                           17:30 – 19:30                    MOS

Piątek                                 18:00 – 19:30                    MOS

  

JANUSZ PATRIAK DZIEWCZĘTA – MŁODZICZKI I '01

Poniedziałek                      16.30 – 18.00                    G48 Deotymy                   

Środa                                  18:30 – 20:00                    MOS/III LO                       

Piątek                                 18:30 – 20:00                    MOS/III LO                       

Sobota                                09:30 – 11:00                    G48 Deotymy

 

STANISŁAW LIZIŃCZYK DZIEWCZĘTA – MŁODZICZKI II '02

Wtorek                               18:00 – 19:30                    G48 Deotymy

Środa                                  16:30 – 18:00                    G48 Deotymy

Piątek                                 16.30 – 18.00                    G48 Deotymy

Sobota                               09:30 – 11:00                    G48 Deotymy

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA – MINI  '03

Środa                                  15:00 – 16:30                    MOS/III L.O.

Piątek                                 17:00 – 18:30                    MOS/III L.O.

 

JAKUB MIECZNIKOWSKI – DZIEWCZĘTA – MINI  '04

Środa                                  15:00 – 16:30                    MOS

Czwartek                           16:00 – 17:30                    MOS

Sobota                               10:30 – 12:00                    MOS/III L.O.

 

RADOSŁAW KRUKOWSKI – DZIEWCZĘTA – MINI  '05/’06 i młodsze

Piątek                                 15:00 – 16:30                    MOS/III L.O.

 

BARTOSZ PATER

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY STARSI ‘97/’98/’99

Wtorek                               20:00 – 21:30                    MOS/III LO

Piątek                                 16:30 – 18:00                    G48 Deotymy

 

BARTOSZ PATER

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – CHŁOPCY MŁODSI ‘00/’01/’02

Wtorek                               18:30 – 20:00                    MOS/III LO

Czwartek                           16:30 – 18:00                    G48 Deotymy

 

PIOTR TABOR -

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA STARSZE ‘97/’98/’99

Poniedziałek                      20:00 – 21:30                    MOS/III LO

Czwartek                           18:30 – 20:45                    MOS/III LO

 

PIOTR TABOR -  

GRUPA  ŚREDNIOZAAWANSOWANA – DZIEWCZĘTA MŁODSZE ‘00/’01/’02

Środa                                  16:30 – 18:00                    G48 Deotymy

Czartek                               16:30 – 18:00                    G48 Deotymy

 

BARTŁOMIEJ KRUSZEWSKI

TRENER PRZYGOTOWANIA SIŁOWEGO  - treningi na siłowni po uzgodnieniu z opiekunami    

                                                                                         poszczególnych grup.

 

Poniedziałek                      18:00 – 19:30                    (młodzieżowcy)

Poniedziałek                      19:30 – 21.00                    (juniorzy)

Wtorek                               18.00 – 19.30                    (kadeci I)

Czwartek                           18.00 – 18.45                    (juniorzy)

Piątek                                 18.00 – 19.30                    (kadeci II)

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy