Aktualności

30.08.2015

Młodziczki MOS Wola uczestniczyły w turnieju na Słowacji

W dniach 28-29 sierpnia młodziczki MOS Wola trenera Janusza Patriaka uczestniczyły w turnieju w Stropkovie na Słowacji. Nasze dziewczęta grały ze starszymi rywalkami i zajęły trzecie miejsce w turnieju.

  • Młodziczki MOS Wola w turnieju na Słowacji
    Młodziczki MOS Wola w turnieju na Słowacji

 

W dniach 28-29.08.2015 młodziczki MOS Wola Warszawa uczestniczyły w turnieju pilki siatkowej juniorek w Stropkovie na Słowacji.

Nasz zespół przegral w pierwszym meczu z juniorkami z HRADOKA 0-3, w drugim meczu nasze dziewczęta przegraly ze zwycięzcą turnieju drużyną gospodarzy ze Stropkova 1-2 i w meczu o 3 miejsce wygrały 2-1 ze starszymi koleżankami z Jasla.

Był to pierwszy zaplanowany turniej młodziczek z MOS Wola Warszawa. Mimo że graliśmy ze starszymi drużynami nie bylo widać dużej różnicy w grze. Na pewno musimy poprawic przyjęcie zagrywki bo ono szwankowalo.

Nasz zespół otrzymał 2 nagrody indywidualne: Ada Wełna zostala uznana najlepszą atakujacą-smecarka , a Julia Kabała za najlepszą zawodniczkę naszego zespolu.

Drużyna MOS Wola grała w następujacym skladzie: JULIA KABAŁA, ADA WEŁNA, MARTYNA PACUSZKA, ZUZANNA LUDYNIA, IZABELA SZYMKOWSKA , WERONIKA KRASZEWSKA, PATRYCJA BĄK , PAULINA BOCHENEK , ZUZANNA DYGDON ,KAROLINA WALIGORA , MAJA PĘKAŁA, GABRIELA RAKUS I WIKTORIA POLOSAK.

TRENERZY JANUSZ PATRIAK I KRZYSZTOF PLUZYCZKA

Fotogalerię z turnieju na Słowacji można ogladać na stronie MOS-u na Facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.923793151012914/923791457679750/?type=1&theater

 

Podziękowania dla rodziców: Pani Agnieszki Kraszewskiej, Panom Michałowi Ludynii i Jackowi Rakus.

4-5.09.2015 zespół młodziczek MOS Wola Warszawa weźmie udzial w turnieju w Stanisławowie Pierwszym

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy