Juniorki MOS Wola wygrały kolejny mecz bez straty seta

Kolejne zwycięstwo 3:0 odniosły juniorki MOS Wola. Tym razem pokonały na wyjeździe zespół MKS MDK Warszawa.

Zespół juniorek naszego klubu w swoim kolejnym meczu ligi wojewódzkiej pokonał w sali przy ul. Konopnickiej drużynę MKS MDK bez straty seta.
Spotkanie trwało zaledwie 44 minuty i tylko pierwszy set, kiedy to zawodniczku MOS-u przegrywały 1:8 (nie mogąc poradzić sobie z trudną i szczęśliwie wykonywaną zagrywką przeciwniczek) dostarczył sporo emocji.
Później zawodniczki trenera Lizińczyka grały coraz lepiej, co obrazują wyniki poszczególnych setów
MDK : MOS  0:3/22:25 ; 15:25 ; 6:25/

Skład zespołu MOS: Kasia Zimińska, Aneta Kownacka, Magda Tekiel, Angelika Kołek, Ada Ilewicz, Justyna Skurzyńska - libero, Ewelina Kondraszuk, Ewa Parafińska, Ela Kurek, Martyna Antoniuk / nie grała chora Ania Kunysz/