Aktualności

08.08.2015

Najmłodsi siatkarze MOS Wola dołączyli do starszych siatkarzy czyli "Siatkarskie Smerfy" przybyły do Szczytna

Grono obozowiczów w Szczytnie powiększyło się o grupę siatkarzy MOS Wola z roczników 2003-05. Dzisiaj przyjechały do nas "Siatkarskie Smerfy z MOS Wola" dowodzone przez Papę Smerfa - trenera Konrada Nassalskiego. Są to chłopcy uczestniczący w zajęciach siatkarskich "Białołęcki Volley" - projektu realizowanego od kilku lat przez nasz klub w dzielnicy Białołęka. Obóz w Szczytnie jest ich pierwszym w karierze siatkarskiej.

  • Siatkarskie Smerfy w Szczytnie
    Siatkarskie Smerfy w Szczytnie

"SIATKARSKIE SMERFY" MOS WOLA PRZYJECHAŁY DO SZCZYTNA

 

Grono obozowiczów w Szczytnie powiększyło się o grupę siatkarzy MOS Wola z roczników 2003-05. Dzisiaj przyjechały do nas "Siatkarskie Smerfy z MOS Wola" dowodzone przez Papę Smerfa - trenera Konrada Nassalskiego. Są to chłopcy uczestniczący w zajęciach siatkarskich "Białołęcki Volley" - projektu realizowanego od kilku lat przez nasz klub w dzielnicy Białołęka. Obóz w Szczytnie jest ich pierwszym w karierze siatkarskiej. Mamy nadzieję, że będzie początkiem pięknej przygody z piłką siatkową.

Najmłodsi przywieźli ze sobą mnóstwo radości i energii. Wszędzie ich pełno. Tak więc zaraz po zakwaterowaniu trener Nassalski zabrał swoich podopiecznych na pierwsze zajęcia szkoleniowe.

Chłopcy życzymy wam wielu sukcesów, powodzenia i wytrwałości w pracy treningowej !

Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotogalerię z obozu (21 zdjęć) autorstwa pana Andrzeja Kulika:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.913251398733756.1073741951.138726976186206&type=3

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy