Kadetki MOS Wola wygrały kolejny mecz w lidze mazowieckiej.

Kolejny mecz w lidze Mazowsza wygrał zespół kadetek trenera Artura Wójcika. Tym razem nasze dziewczęta wygrały 3:0 z UKS Atena Warszawa.

W kolejnym meczu wojewódzkiej ligi kadetek nasz zespół odniósł kolejne zwycięstwo bez straty seta.

UKS Atena - MOS Wola  0:3 (18:25)(10:25)(13:25)

Tym razem nasze dziewczęta pokonały na wyjeździe, w derbach Warszawy zespół UKS Atena 3:0.

Tylko na początku pierwszego seta mecz był wyrównany, potem nasze zawodniczki opanowały emocje i kontrolowały spotkanie.
Na wyróżnienie zasługuje dobra gra w ataku naszej drużyny (28 pkt.) i trudna urozmaicona zagrywka ( 17pkt.) ,z którą przeciwniczki miały duże problemy.

Cały zespół zagrał dobre spotkanie. W drużynie MOS-u wystąpiły: kapitan-rozgrywająca: Grabowska Gaba (3pkt), środkowe: Lizińczyk Małgosia (14,5) i Stawicka Asia(7,5), przyjmujące: Dudek Magda (8) i Słumińska Małgosia (8), atakująca: Kunysz Ania( 8), libero: Kowalska Kasia (dobre przyjęcie 66%).
Na zmiany wchodziły Komór Kasia i Sośnicka Marta, która skutecznym atakiem zakończyła mecz.