Drugi zespół juniorów MOS Wola wygrał 3:0 w Kozienicach

Druga drużyna juniorów MOS Wola wygrała z UKS "Jedynką" Kozienice 3:0 na wyjeździe.

UKS Jedynka Kozienice - MOS Wola II  0:3 (17:25)(22:25)(14:25)

Skład MOS Wola : Ł. Makowski, J. Fryłow, M. Szafrański, A. Błaszczyk, K. Dziubański, P. Zdunek , K. Jonak (libero) oraz na zmianach - F. Osiecki, M. Kwiatos, M. Olszewski, M. Marchwicki, G. Krauze.
Trener : Piotr Tabor

Drugi zespół MOS-u Wola odniósł kolejne zwycięstwo w lidze juniorów. Tym razem warszawska drużyna była gościem w Kozienicach, gdzie podejmował ją tamtejszy UKS Jedynka Kozienice.
Mecz należał do tak zwanych spotkań bez historii , szczególnie za sprawą kozienickiej drużyny, która nie potrafiła skutecznie przeciwstawić się zawodnikom z Warszawy.
Pierwszy set zaczął się od szybkiego zdobycia przewagi punktowej MOS-u, która pozwoliła na spokojne zwycięstwo do 17.
Drugi set był najbardziej zaciętym setem ze wszystkich. Podobnie jak w partii pierwszej stołeczny zespół zdobył przewagę jednak w końcówce seta kozieniczanie wyszli na prowadzenie, którego nie potrafili jednak utrzymać do końca. Ostatecznie drugi set zakończył się wynikiem 25:22  na korzyść MOS-u.
Trzeci i jak się okazało ostatni set był bardzo jednostronnym widowiskiem i zakończył się gładkim zwycięstwem warszawiaków do 14.
Pomimo zdecydowanego zwycięstwa trzeba powiedzieć, że nie był to najlepszy mecz warszawskiej drużyny, która bardzo dużo punktów straciła popełniając własne błędy. W całym meczu gracze kozienickiej "Jedynki" zdobyli aż 32 punkty bo błędach zawodników MOS Woli Warszawa co pokazuje, że drużyna z Warszawy ma przed sobą wiele pracy.

Trener Piotr Tabor sprawdził w grze wszystkich 12 zawodników. Warto podkreślić, że cała dwunastka to jeszcze kadeci , mimo, ze grają w rozgrywkach juniorskich.

Inf. dodał: Radosław Mazur - Kozienice