Aktualności

07.05.2015

Gazeta "Echo na Woli" o sukcesie młodzików MOS Wola w Mistrzostwach Polski

W najnowszym numerze gazety "Echo na Woli" ukazał się artykuł o starcie naszych młodzików w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w Tarnowie Podgórnym.

 

 

Młodzicy MOS Wola tuż za podium mistrzostw Polski

 

W miniony weekend zakończyły się turnieje finałowe mistrzostw Polski w siatkówce do lat 15. Drużyny dziewcząt i chłopców z klubu MOS Wola Warszawa uczestniczyły w rywalizacji najlepszych zespołów w Polsce.

 

Z turnieju finałowego mistrzostw Polski w Tarnowie Podgórnym drużyna młodzików MOS Wola wraca niestety bez medalu. Nasi siatkarze wygrali trzy pierwsze mecze bez starty seta i awansowali w pięknym stylu do najlepszej czwórki w kraju. W półfinale przegrali jednak z zespołem Jastrzębskiego Węgla. Podłamani po tej porażce przegrali mecz o brązowy medal z KOKS-em Radlin i zajęli czwarte miejsce w Polsce. Mistrzami zostali siatkarze Jastrzębskiego Węgla po kapitalnym meczu w finale z Treflem Gdańsk.

- Nie udało się zdobyć brązowego medalu, który był blisko - mówi prezes klubu Krzysztof Zimnicki. Nasi chłopcy walczyli dzielnie, ale niestety zajęli dobre czwarte, najbardziej nielubiane miejsce przez sportowców. Warto jednak podkreślić, że Konrad Stokłosiński z MOS Wola znalazł się wśród wyróżnionych zawodników mistrzostw jako najlepszy przyjmujący turnieju.

Drużyna dziewcząt zakwalifikowała się do elity najlepszych zespołów w kraju i grała w turnieju finałowym w Człuchowie. Zespół młodziczek trenera Radosława Krukowskiego zajął siódme miejsce.

W nadchodzącym tygodniu w turnieju finałowym mistrzostw Polski zagra czwarty zespół MOS Wola. Kadeci (do lat 17) powalczą o medale w Kętrzynie i jest to ostatnia szansa dla siatkarskiego klubu z Woli na medal mistrzostw Polski. Trzymamy kciuki!

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy