Młodzicy MOS Wola przegrali 1:2 na Ursynowie z Metrem

Drużyna młodzików (rocznik 1991) przegrała w hali na Ursynowie 1:2 z Metrem , w lidze wojewódzkiej Mazowsza.

Metro I  -  MOS Wola I  2:1 (21:25)(25:15)(15:10)

Skład MOS Wola : J.Komornicki, K. Nassalski, D. Sieradzki, M. Schamlewski, A. Otto, M. Chiniewicz , A. Markowski (libero) oraz A. Dukata

Bardzo dobrze rozpoczęli mecz na Ursynowie z Metrem nasi młodzicy (rocznik 1991).
Pierwszy set to wygrana MOS-u Wola  25:21. Dobra gra naszych zawodników, duża ilość błędów Metra i dominacja MOS-u w ataku . Zryw Metra przy stanie 18:12 dla MOS-u Wola ,jednak udaje się dowieźć do końca wypracowaną przewagę.

W drugim secie fatalna gra MOS-u w przyjęciu zagrywki i prowadzenie Metra aż  8:0 ! Później gra się wyrównała,  ale nie udało się odrobić strat i set kończy się wynikiem 25:15 dla Metra.

Set trzeci to wyrównana gra do stanu 7:7. Błędy własne w końcówce i przegrana 10:15 .

Brak konsekwencji w grze, częściowe zlekceważenie przeciwnika,  szczególnie w drugim secie, to powtarzający sie scenariusz w meczach tego rocznika. Czas przestać grać jak zmienne kobiety -  to podsumowanie gry naszych chłopaków przez trenera Andrzeja Paszczuka.