Kadeci MOS Wola wyjeżdżają na turniej finałowy Mistrzostw Polski do Kętrzyna
Po raz siedemnasty kadeci MOS Wola wystąpią w turnieju finałowym Mistrzostw Polski. Tym razem turniej odbędzie się w Kętrzynie. Dotychczas zespoły kadetów naszego klubu zdobyły 8 medali w krajowym czempionacie (1 złoty, 2 srebrne i 5 brązowych). Trzymamy kciuki!
Na turniej finałowy wyjeżdża nastepujaca ekipa MOS Wola:
Zawodnicy:
1.Siewierski Wiktor
2.Kuć Maciej
3.Prokopczuk Rafał
4.Rećko Mateusz
5.Borowski Paweł
6.Bączek Konrad
7.Gielo Adam
8.Kacperkiewicz Adrian
9.Szymański Jakub
10.Grzymała Daniel
11.Belkiewicz Patryk
12.Jaskuła Marcin
13.Żabicki Kacper
14.Podgórzak Michał
Trzciński Kamil - trener
Janicki Łukasz - asystent
Posmyk Dominik - statystyk
Felczak Krzysztof - team manager
Wasilewski Paweł - dyrektor MOS Wola
Zimnicki Krzysztof - prezes UMKS MOS Wola
A oto trochę historii. Prezentujemy udział drużyn kadetów MOS Wola w turniejach finałowych Mistrzostw Polski:
Rok |
Miejsce finałów |
Miejsce MOS Wola |
Trener drużyny |
1982 |
Tarnów |
9-16 miejsce |
Andrzej Krzyżewski |
1983 |
Ozorków |
7 miejsce |
Mirosław Grygoruk |
1986 |
Opole |
9-16 miejsce |
Mirosław Grygoruk |
1991 |
Poznań |
3 miejsce brąz |
Mirosław Grygoruk |
1998 |
Poznań |
2 miejsce srebro |
Krzysztof Felczak |
1999 |
Tomaszów Lubelski |
3 miejsce brąz |
Krzysztof Felczak |
2000 |
Rawa Mazowiecka |
3 miejsce brąz |
Mirosław Grygoruk |
2001 |
Nysa |
1 miejsce złoto |
Krzysztof Zimnicki |
2002 |
Gubin |
7 miejsce |
Mirosław Grygoruk |
2003 |
Busko Zdrój |
3 miejsce brąz |
Mirosław Grygoruk |
2004 |
Piła |
3 miejsce brąz |
Mirosław Grygoruk |
2006 |
Częstochowa |
2 miejsce srebro |
Krzysztof Zimnicki |
2007 |
Kęty |
7 miejsce |
Krzysztof Gałecki |
2008 |
Kędzierzyn Koźle |
4 miejsce |
Piotr Najmowicz |
2011 |
Bydgoszcz |
7 miejsce |
Piotr Najmowicz |
2014 |
Nowy Tomyśl |
5 miejsce |
Konrad Cop |
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW 2015 w Kętrzynie
GrupaA
AKS V LO Rzeszów, RCS Czarni Radom, Jastrzębski Węgiel, MMKS Maraton Świnoujście
GrupaB
UMKS MOS Wola Warszawa, MKS MDK Varsovia Warszawa, Trefl Gdańsk SA, UKS SMS Joker Piła
Terminarz gier w turnieju finałowym Mistrzostw Polski
Data |
godzina |
mecz nr |
gospodarz - gość |
6.maja (środa) |
10:00 |
1 |
AKS V LO Rzeszów - MMMKS Maraton Świnoujście |
30 min po meczu 1 |
2
|
RCS Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel |
|
15:00 |
3 |
UMKS MOS Wola Warszawa - Joker Piła |
|
ok.17:00 |
Ceremonia otwarcia |
||
30 min po meczu 3 |
4 |
MKS MDK Warszawa - Trefl Gdańsk |
|
7 maja (czwartek) |
10:00 |
5 |
MMMKS Maraton Świnoujście - Jastrzębski Węgiel |
30 min po meczu 5 |
6 |
AKS V LO Rzeszów - RCS Czarni Radom |
|
15:00 |
7 |
Joker Piła - Trefl Gdańsk |
|
30 min po meczu 7 |
8 |
UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa |
|
8 maja (piątek) |
10:00 |
9 |
RCS Czarni Radom - MMMKS Maraton Świnoujście |
30 min po meczu 9 |
10 |
Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów |
|
15:00 |
11 |
MKS MDK Warszawa - Joker Piła |
|
30 min po meczu 11 |
12 |
Trefl Gdańsk - UMKS MOS Wola Warszawa |
|
9 maja (sobota) |
9:30 |
13
|
IV A – IV B
|
30 min po meczu 13 |
14
|
III A – III B
|
|
14:30 |
15
|
I A – II B
|
|
30 min po meczu 15 |
16 |
IIA – I B |
|
10 maja (niedziela) |
10:00 |
17 |
P mecz 15 – P mecz 16 |
12:00 |
18 |
W mecz 15 – W mecz 16 |